Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tudnek tenni a ferjem...

Mit tudnek tenni a ferjem ellen, hogy kondizhassak?

Figyelt kérdés
Ferjem az utobbi 3 evben testepitessel foglalkozik. Itthoni konditermunk van, ott szokott edzeni napi 3-4 orakat munka utan. A nyari langosok es palacsintak hatasara felszedtem legalabb 17 kilot, es szeretnem leadni. 167cm, 6kg vagyok. Megirtam az edzestervemet is, mert a ferjem nem volt hajlando segiteni, azt mondta, hogy igy jo az alakom. Mit szepitsek rajta, kover vagyok es fogyni szeretnek. Es itt a problema. A konditermet folyton bezarja, nem enged be edzeni, pedig sok gepe es eszkoze van ra. Egyik alkalommal sikerult bemennem (nem volt zarva az ajto), erre o is bejott utanam es amit akartam hasznalni gepeket vagy padot, arra leult/nekitamaszkodott, a lenyeg az, hogy nem engedett semmit hasznalni, mert szerinte igy nezek ki jol. Mivel eleg nagy hazunk van, vettem en is egy haspadot magamnak, hogy legalabb azon tudjak edzeni, erre o fogta magat es azt is berakta a sajat konditermebe. Vegso elkeseredesemben vettem magamnak egy kondiberletet, de nincs idom edzeni, mert most meg mindenfele hazimunkat ad nekem... Takaritas fozes mosas... Volt, hogy egymas utan ketszer is elmosogattatta velem a tanyerokat, mert nem voltak eleg tisztak. Mit tehetnek ez ellen? Futni sem tudok elmenni, mert eszrevenne, hogy nem vagyok itthon... Legyszives segitsetek.

2015. szept. 8. 12:46
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
93%

Munkát ad? Nem tudsz futni, mert észrevenné, hogy nem vagy otthon? Mi vagy Te, rabszolga?

Nyilván akkor megyek el itthonról, amikor akarok, szabad emberként, jól is néznék ki, ha valaki beleszólhatna ebbe (nyilván ha beteg családtag vagy kisgyerek lenne vagy sürgős itthoni munka, azt figyelembe venném).


Annak pedig egy szalmaszálat nem tennékl keresztbe, aki kizár a konditeremből. S nem lennék vele kedves. Márpedig én alapból sem vagyok az... :) Háborús állapotok uralkodnának, leszámítva, hogy ez annyira lelkileg bántalmazó kapcsolat, hogy ennek a milliomodrészénél léptem volna.

2015. szept. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
92%

Ajjj, hát ez így nagyon nem jó. Vagy kénytelen leszel ebben a rossz helyzetben maradni, vagy még ott a válás. Megértem, hogy az egy felelősségteljes, nehéz döntés, és nem szívesen választanás, hisz gondolom, szereted a férjed.

Esetleg várj még további válaszokra, kérj tanácsot különböző emberektől, hátha valaki tud egy jobb megoldást mondani, mint én

Én mindenesetre drukkolok neked, Kérdező, remélem sikerül véghezvinni, amit akarsz. :)

Kitartás!


*Thomasina*

2015. szept. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
0%

"Magamnak akarok tetszeni"

Miert, te magaddal elsz parkapcsolatban, nem a ferjeddel?

Aztan mire mesz vele ha magadnak tetszel ha neki meg nem?

Orulsz majd egyedul, hogy milyen jol nezel ki?


A feleseg a ferjnek tetsszen, a ferj meg a felesegnek.

2015. szept. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
70%
Legközelebb találj ki egy jobb kamukérdést,mert ez gagyi...
2015. szept. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
94%

lemész terembe és ott segítenek, ha már ilyen kedves párod van.

házimunkát ad? jaj de cuki. akkor azt majd szépen megoldja magának. felöltözöl elmész futni, edzeni. talán gps van rajtad?

te csicska vagy otthon?

2015. szept. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
85%

Kamu!

17 kilót nem lehet a nyári lángosozástól hízni.

Ha a férjed annyira nagy testépítő, hogy egy profi termet rendezett be otthon, akkor örülne neki, hogy nem egy elfolyós hájas felesége van, hanem szeretne tenni az alakjáért, egészségéért.

Na meg milyen család az, ahol zárnak egymás elől helyiségeket :D

2015. szept. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

Tegnap is volt ez, csak más változatban, de ott is egy nyár alatt a lángostól hízott 18 kg-t.

Tényleg találj már ki valami jobban!

2015. szept. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Több sebből vérzik a kamu kérdés:)

Nyári lángosozástól még senki nem szedett fel 17 kilót.

Az a férfi, akinek otthon konditerme van és mindennap edz, örül, ha a felesége is edz, nem szereti a hájasat.

Munka után 3-4 óra edzés? Elég valószínűtlen, és értelme sincs.

Kétszer mosogattatta el a tányérokat? Ilyen pasi nincs:)

2015. szept. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
2015. szept. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
Már a mosogatós résznél egyértelmű, hogy kamu, tudnám mi értelme az ilyen kérdéseknek :D
2015. szept. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!