Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hány kilóval lennék egészséges...

Hány kilóval lennék egészséges és normál alakú?

Figyelt kérdés

35 kilót fogytam de nagyon kövérnek látom magam a tükörben. Most vagyok 168 cm 62-63 kg. 98 kiló voltam kicsivel több mint 1 éve. Ha ez segít akkor a derék méretem 72 de az a gond hogy már érzem a bordáimat pedig nagyon szeretnék még onnan fogyni. A testzsírom a normál tartományban van de még mindig azt mondogatom magamnak hogy szétfolyok. Hány kilóra kéne lefogynom hogy normálisnak nézzek ki és egészségesnek? A környezetemben folyton mondogatják hogy már vékony vagyok meg már jól nézek ki de nem tudok hinni nekik...(képet nem küldök ne haragudjatok)


15/L



2015. szept. 12. 16:44
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:
Szerintem még azzal a súllyal is kövér lennék...
2015. szept. 13. 12:44
 22/32 anonim ***** válasza:

Hagyjuk már...

Nézd meg a 12:46-os választ itt:

http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__72..

2015. szept. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
És még valami. Ha testképzavarod van akkor egy dolgot jegyezz meg: Nem hihetsz a saját szemednek (agyadnak) a saját kinézetedet illetően, mert hibás.
2015. szept. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:
Akkor kinek higgyek? A környezetem szerint oké vagyok de mindig arra gondolok hogy csak elfogultak.
2015. szept. 13. 12:55
 25/32 anonim ***** válasza:

Pl. feltehetsz egy fényképet az alakodról (ruhában és arcot kitakarva) egy anonim oldalra, és ott megmondják a véleményüket. Az ismeretlen emberek nem lesznek elfogultak. De vigyázz mert lehet lesz köztük olyan aki irigyel és kicsúfol, stb.


Egyébként ezt az energiát, amit rágódással és napi 20x-i méricskéléssel töltesz, igazán belefordíthatnád valami komolyabb fitness edzésbe vagy valamibe. Akkor biztos nem lennének ilyen problémáid.


Sose más lányok képeihez hasonlíthasd magad, hanem korábbi önmagadhoz. Ha folyamatosan edzel, egészséges életmódot folytatsz, akkor folyamatosan javulni fog az alakod. Ez a legtöbb amit tehetsz, ennél többet nem. Feleslegesen elpazarolt energia a mostani rágódásaid/agyalásaid. Mostanra már ezek "szokássá" váltak, tehát le kell róluk "szoknod".

2015. szept. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:

En az egyik testkepzavaros/eveszavaros hozzaszolo vagyok

A 36 kilo keves, azzal nem elsz sokaig, hidd el! Marmint a magassagodhoz keves. Ha mar mindenkepen kilokkal kapcsolatban kersz "tanacsot" olyan 50 az jo, azzal csonti vagy, de meg nem halalosan! Azzal meg eszel de nem koplalsz, azt fenn lehet tartani, de hidd el, en voltam 40kilo...gyengeseg, alllando kimerultseg, hajhullas, gyomorfajdalom, foghullas...soroljam meg? Keress ra az ilyenekre!

2015. szept. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:
Uzenetbe kuldtem valakinek kepet ami kicsit regebbi kep de azt mondta nem vagyok nagyon kover csak kover...hajhullas mar van es a fogaim is érzékenyebbek :/ bocsi az ekezezek miatt csak telefonrol vagyok. Hat eloszor 58 kilora mennek le aztan meglatom.
2015. szept. 13. 13:51
 28/32 anonim ***** válasza:

"nagyon szeretnék 36 kiló lenni mert akkor már nem kell izgulnom mert tudnám hogy vékony vagyok..."


Ja, a hullák már nem híznak.

2015. szept. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Utolso jol mondja, akkor mar barmelyik pillanatban feladhatja valamelyik szerved. Ez nem jatek! Ha be is kerulsz egy korhazba, onnan meg a pszichiatriara, nehezen hozzak vissza az annyira lesovanyodott betegeket. Emlekezz Isabelle Caro esetere...szornyu.
2015. szept. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:
Engem csak is az foglalkoztat hogy normál alakú legyek és tudom hogy most nem vagyok hiába kapok dicséreteket itt vagy a külvilágban...
2015. szept. 13. 21:39
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!