Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hány kilóval lennék egészséges...

Hány kilóval lennék egészséges és normál alakú?

Figyelt kérdés

35 kilót fogytam de nagyon kövérnek látom magam a tükörben. Most vagyok 168 cm 62-63 kg. 98 kiló voltam kicsivel több mint 1 éve. Ha ez segít akkor a derék méretem 72 de az a gond hogy már érzem a bordáimat pedig nagyon szeretnék még onnan fogyni. A testzsírom a normál tartományban van de még mindig azt mondogatom magamnak hogy szétfolyok. Hány kilóra kéne lefogynom hogy normálisnak nézzek ki és egészségesnek? A környezetemben folyton mondogatják hogy már vékony vagyok meg már jól nézek ki de nem tudok hinni nekik...(képet nem küldök ne haragudjatok)


15/L



2015. szept. 12. 16:44
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
Mindig is irigykedtem minden nőre/lányra akit csak megláttam az utcán vagy az interneten. Mindig a modellek képeit nézem és mutogatom otthon hogy milyen tökéletesek. Lehet bizarr de álmodozom a 36 kilóról...
2015. szept. 12. 19:16
 12/32 anonim ***** válasza:
Fordulj orvoshoz, mert ez már beteges, az anorexia nagyon alattomos. Nem a testeddel van a baj, hanem a fejeddel.
2015. szept. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:
Ez ismerős mondat...de szep. 30-ig nem mehetek mert csak addigra van időpontom de igen menni fogok ismét. :) De ez hogy lehet hogy most rá álltam a mérlegre és 64 kilót mutatott? :OO
2015. szept. 12. 19:58
 14/32 anonim ***** válasza:
1-2 kilót szokott ingadozni WC-zés, evés ivás közrejátszik, ne legyél már ilyen megrögzött.
2015. szept. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:
Sajnos az vagyok :/// Vagy 10-20x mérem magam naponta...
2015. szept. 12. 20:28
 16/32 anonim ***** válasza:
H sikerült annyit fogynod?
2015. szept. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:
Sajnos a lehető legrosszabb megoldással: koplalással...volt hogy az ételt méregnek tartottam és kiköptem tehát inkább pszichés bajok miatt történt a fogyásom. :/
2015. szept. 12. 22:14
 18/32 anonim ***** válasza:
jajj, ez nagyon hasonlit az en bajomhoz...legyszi, ha orvoshoz jutsz, emlitsd meg neki a testkepzavarod! Mert nalam is igy kezdodott az anorexia...meg most is benne vagyok es hiaba tudom, hogy nem szabadna mar tobbet fogynom, mar evek ota a koplalass/falas uralja a napjaimat! Nem kivanom, akarmennyire is vonzo a 30 kilo...inkabb kerj most segitseget mert nem a kilok szamitanak, hanem ami a fejedben van, igen, siman lehetsz mar most anorexias, a gondolkodas szamit.
2015. szept. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálom a te helyzetedet is. Mindent el fogok mondani neki...lehet hülyének fog nézni de ez van :) Nem tehetek róla...nagyon szeretnék 36 kiló lenni mert akkor már nem kell izgulnom mert tudnám hogy vékony vagyok...
2015. szept. 13. 12:22
 20/32 anonim ***** válasza:
Ehhez a magassághoz még az 50 is bőven vékonynak számít.
2015. szept. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!