Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Motiváció hiány és egyéb...

Motiváció hiány és egyéb problémák! Megoldás?!?

Figyelt kérdés

Nem is tudom hol kezdjem, lehet hosszú lesz..


Dagadt vagyok, 180 centi magas és 85-90 kiló körül aminek többsége zsír/háj.

Még a nyár közepén elkezdtem fogyózni, de valahogy abba maradt minden. Jártam futni, próbáltam mértékkel, normális kajákat enn, számoltam a kalóriákat. na ebből annyi maradt meg hogy most suli miatt A és B hetem van, A héten hétköznap kondi, B héten meg minden reggel zabpehely tejjel. Ennyi. Semmi több. Meg hogy nem eszek kenyeret max ritkán.

A problémám ott van hogy B héten mamámnál vagyok, már a zabot is furcsálja.. amikor nyár elején elkezdtem a dolgot, esténként a szobámban edzegettem most ez nincs. Szívesen eljárnék futni is vagy akár kint az udvaron edzeni stb de zavar mások véleménye, hogy úgy néznek rám mint egy ufóra. A hétre ez nem igaz mert akkor koliban vagyok, mások is járnak a kondiba. Oda is azért járok mert haverom aki kb olyan dagadt volt mint én, nyáron lefogyott és hát nem kicsit irigylem. a B hét kb minden napja ennyiből áll: felkelek 6kor, elmegyek gyakorlatra, 8kor megeszem a kis zabpelyhemet (natúr zabpehely, semmi cukor meg egyéb f aszság, imádom azt a kis szutykot :D), utána délben van kaja idő, bevágok 2 kolbászos zsemlét (na igen, írtam hogy kenyeret nem eszek de más normális kaját nem lehet kapni a büfében, ha meg mamától visze, jön az ufó nézős effektus), aztán mikor haza érek mamához háromegyed 2 körül akkor főtt kaja, leves meg második, mindig mást csinál. Ezután ritka ha eszek.. aztán fürdés és kb egész nap csak fekszek az ágyban, facezek, netezek a telón. Néha van hogy kell valamit csinálni kint a kertben vagy ilyesmi de ritka..

Alapvetően konfliktus kerülő ember vagyok szóval törekszem a minél kevesebb ok keltésre hogy "ufónak" nézzenek..


Tudna valaki valamit segíteni? bocsi ha hosszú lett.


A hét lemaradt: ott a zab nem játszik a közös hűtő miatt, nem akarom hogy valaki bele kontárkodjon a tejembe. Menza kaja 4ever



2015. okt. 8. 20:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem első körben szerezd meg a Sárga Kapszula könyvet. Ebben benne vannak az alapok, ha ez megfog akkor biztosan sikeres leszel.
2015. okt. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Egy részét abszolút megértem, én is sok mindent nem csinálok, csak azért hogy ne nézzenek úgy rám mint egy marslakóra.

Másik része viszont baromi egyszerű: b**zd be a telefont a sarokba és minden délután menj el legalább 5-6 km-t gyalogolni. Tempós gyaloglással kb. 1-1,5 óra. Vagy ha magaddal viszed a telefont akkor pl. rakj rá edzésterv progit, így azzal tudod mérni mennyit mentél, milyen tempóval, stb.

2015. okt. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat meg annak is aki üzenetet írt :) ment a zöld pacsi!
2015. okt. 9. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!