Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Anorexia után, hogy álhatnék...

Anorexia után, hogy álhatnék helyre, hogy normálisan foggyak?

Figyelt kérdés

16/l

1 éve gyógyultam ki testileg, de lelkileg sehogy sem tudok. Most se eszek sokat. Napi 800-1000kcal között van de lehet hogy inkább alatta van. Még sem fogyok. Tudom hogy az anyagcsere lelassul meg izomból veszítek, de egyszerűen annyira félek ha eszek..

Több orvosnál, pszichológusnál és pszichiáternél is voltam, de nem segítettek semmit, a családom se.

Többször megpróbáltam úgy enni mint a diéta magazinban, de nekem a napi 50ch vagy annák több nagyon sok. Mindig az alatt tartom.


2015. okt. 13. 17:22
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
0%
Szia , lehet hogy ez fura lesz de szerintem próbálj egy hétig nagyon sokat enni napi min. 3000 de 4-5 ezer kalória még jobb én 800 kalóriával diétáztam és diétázok most is ( már csak 1kg van hátra :)) belassúlt az anyagcserém és heti 1 kg alatt fogytam de amikor nyaraláskor elengedtem magam és annyi kaját tömtem magamba amennyit csak bírtam (igen nekem ez a nyaralás imádok enni és olszországban 2-3 pizza lecsúszik ..naponta :D ) felgyorsúlt az anyagcserém és utána 1000 kalória fölött is megvolt a heti 1kg. ne ijedj meg ha felszalad rád pár kiló mert az nagyrészt csak salakanyag és 4 kilót "híztam" (58 voltam akkor ) de pár nap diéta után az le is ment róllam , szénhidrátot pedig szerintem ne számolj , felesleges . 170cm/46kg/15L
2015. okt. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

neked csak egy srác kéne aki szeret, meg néha a fenekedre csap.

olyan feszült vagy mint a vitorla.

2015. okt. 13. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!