Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Anorexiás lennék?

Arimyevery kérdése:

Anorexiás lennék?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok kb 162-3 centi és 43 kilo. Gyűlölöm az alakom,direkt tükörbe se nézek,hogy lássam. Tudom azt hiszitek csont sovány lehet 43 kiloval pedig egyáltalán nem vagyok az. Szerintem nagyon messzeállok tőle viszont egyre jobban romlik az egézségem. Egész nap semmit nem eszek,direkt sétálok buszozás helyett és kerülőket teszek. Talán tényleg belekeveredtem?

2015. okt. 8. 16:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
59%

Igen, már kezdesz az lenni. De itt az első számú gond az, hogy testképzavarod van, és utálod magad.

Anyukád mit szól ehhez a viselkedésedhez? Szoktál vele erről beszélgetni?

Menjetek el lassan egy pszichológushoz, aki agyi szinten rendbe tesz téged!


Mellékesen, ha nem akarod az egész életedet kórházban tölteni, akkor változtass életmódot, ami egészséges, de sürgősen!!

2015. okt. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Gondolkoztam,hogy vegán leszek de rájöttem,hogy azzal csak ugyanilyen maradok és én fogyni szeretnék. Persze. Anyukám már elvitt többször is kineziologushoz és pszihiátriára is beiratott de szerintem ez hülyeség mert én nem hiszem hogy az lennék.Utálok bármit is megenni mert csak az a tudat van bennem hogy hizok ls hizok. Ha eszek akkor ledolgozom a szobámban. Egy kicsit mazoista is vagyok szóval birom a szenvedést,sőt egy kicsit örömet is okoz
2015. okt. 8. 16:27
 3/11 anonim válasza:
13 évesen nekem is volt egy ilyen időszakom. Aztán pár hónap múlva visszatért az étvágyam. Igaz utána hosszú évekig bulimiám volt. Sose vettem komolyan, de szerintem ha nyitott vagy rá érdemes lenne pszichológushoz fordulnod. Esetleg elkezdeni valami csoportos női tornát, vagy táncot. Ha helyrejön az önbecslésed, akkor az étvágyad is normális lesz.pont most nem kéne koplalnod, hiszen ez az a kor, amikor elkedesz nőiesedni, formálódni.
2015. okt. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
70%

Az ilyenek miért nem mennek önkéntes szervdonornak?

-.-

2015. okt. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
49%
Vagy szertárba élő csontváznak? Úgyis kevés a pénze a sulinak, közte meg a műanyag csontváz közt meg nem sok a különbség.
2015. okt. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
20%

Kislány, megakarod élni a 15 éves kort?


Ha igen, akkor fejezd ezt be, amit most csinálsz, és kezdj el egészségesen élni.

Vagy pedig korán el fognak temetni téged a szüleid a föld alá!!


Egyébként te beteg vagy!! Úgyhogy menj el pszichológushoz!

2015. okt. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
62%

Egyél nyugodtan! Ne zavarjon a tested. Abban a korban leszel, ahol nem az evés miatt fogsz hízni, hanem nőiesedni kezd a tested és itt ott gömbölyűbb formákra teszel szert (mell, comb, csípő, fenék).

Ez teljesen független attól, hogy mit eszel és mit nem, a genetikád fogja megszabni. Ha megáll a folyamat, utána tudsz még zsírt rádobni ha tényleg nagyon sokat eszel. De egyenlőre a szervezeted a fejlődéshez és nem a hízáshoz használja. Persze nem burger king-et kell enni, hanem azt, amit anyád eléd tesz.

Szóval, ha eszel, ha nem, nőiesedni fogsz. Úgy hogy inkább egyél, különben legyengülsz (nem fogysz, csak legyengülsz) és az immunrendszered beadja a kulcsot, majd mindenféle betegséget összeszedsz. Jó vagy úgy, ahogy vagy, megoldódik magától.

Tükört meg ne nézegesd. Kamasz vagy és lány, a hormonok birizgálják a lelki világod és azért érzed magad rosszul. De inkább játszadozz, barátkozz, és egyél. Csináld amitől boldog leszel és ne foglalkozz a kinézeteddel!

2015. okt. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Küldesz képet privátba?
2015. okt. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

miért szted kérdező,mindenki hülye csak te nem? vagy fordítva.

bocs kicsit durva voltam ,de gondolkodj el ha vmit sokan állítanak vszeg nem neked van igazad.

2015. okt. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Ha így folytatod pasid se lesz majd soha, mert azok aztán végképp nem szeretik a csontvázakat.
2015. okt. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!