Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy tudnák fogyni nyárra 4-5...

Hogy tudnák fogyni nyárra 4-5 kg t?

Figyelt kérdés
155cm magas és 55 kg vagyok.Milyen sportot vagy diétát ajánlatok?

2015. okt. 27. 16:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Konditerem + testépitö diéta 1 honap alatt lemegy az 5kg
2015. okt. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Testépítő diéta? :D

Olyan nincs. Illetve van többféle.

Látom nagyon ide szoktál :)

4-5 annyira kevés, hogy ez egy kis odafigyeléssel lemegy.

Ne nassolj, ne igyál cukros italokat. Egyél változatosan mindenfélét. Legyen több a zöldség, kevesebb a kenyérféle. Figyelj az adagokra is, ne zabáld tele magad.

Mozogj bármit, amit szeretsz!

2015. okt. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Azért att irtam mert abba nem kell semmit meg vonni
2015. okt. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Dehogynem, a tipikus testépítő étrendbe alig fér be valami, nekem akkora önsanyargatás lenne, hogy ihaj. Sokfélék vagyunk, de ez nem baj.


Nem mindenkinek könnyű akár nagy odafigyeléssel 4-5 kilót fogyni, de azért elvileg tényleg nem nehéz, főleg, ha mozog is az ember.


Kérdező, nem tudom, mit szeretsz, mit bírsz, rengeteg jó szálkásító diéta van, csak nem mind passzol mindenkihez. A tipikus testépítőset mindenesetre megnézheted, az elég gyakori és van, akinek jó. Számos kellemes pontja van, egy csomó rossz ételt kihagy és rengeteg embernek bevált, nem hiányos és izombontó, mint a nőimagazinos koplalások.

Ha nem tetszik, majd megmondod, mi a bajod vele és ajánlunk mást. De infó nélkül nehéz.

Mozogni persze kell, lehetőleg olyat, amit szeretsz, különben miért is tartanál ki? Teljes testes edzés vagy aerob nekem jól hangzik.

2015. okt. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!