Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Elvagyok keseredve. Semmit...

Elvagyok keseredve. Semmit nem fogytam eddig. Ötletek?

Figyelt kérdés

Március 24 van. Január 4-edikén nagy lelkesedéssel elkezdtem kardiózni.. 4 kilogramm ment le ami nem is látszik :(... Lassan itt a nyár, mennék bulizni strandolni, de nemtudok mivel nagyok a melleim fiú létemre :((.. Csődtömegnek érzem magam..

5 tantárgyból bukásra állok...


Komolyan elgondolkoztam azon hogy felakasztom magam :((


2010. márc. 24. 19:37
 1/10 A kérdező kommentje:

Lehagytam, hogy 17 vagyok és fiú!


+ lábam, gigantikus méretű :S :(.. Tavaly nyáron nemvolt ennyire vészes a helyzet :S :((((

2010. márc. 24. 19:38
 2/10 anonim ***** válasza:

ari vagy! szerintem nem a sport fogyaszt, az kb. 10% a százból, a többi a diéta. Én csak zöldséget-kefírt ettem pár hónapig, lement 38kg. Ez a megoldás.

Tanulni meg diétázni simán lehet együtt. Tegyél érte, ne csak keseregj, menni fog, hidd el!

2010. márc. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
s miylen volt az étrended? mert a fogyás sikeressége 70%-ban azon mulik. Kardiózhatsz akárhogy is ha nem étkezel diétásan, nem mész vele semmire, ellenben diétával kardió nélkül is lehet vmennyi eredményt elérni
2010. márc. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%
Ja igen, a nagy lábbal meg végképp semmi gond. Jobb, mintha pici lenne, fiú létedre. 22/L
2010. márc. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Nem tudom, mert nem nagyon ismerem a kardiót. Én pl Rubint Rékás DVD-t csinálom minden nap. Eredménye van, mert érzem is magamon, meg látszik is. (ez csak egy tanács) De szerintem állj át Rékára. (bár lehet az is hogy a kardió pont az amit Réka csináltat :D ha így van akkor bocsáss meg, csak nemtom mi az) Szerintem légy továbbra is kitartó. Csináld tovább, előbb utóbb biztos lesz valami eredménye. Az a lényeg, hogy mozogj, de ne úgy mozogj, hogy utána jól "bekajálsz". Persze van olyan is hogy sokan nem bírják ki (szerencsére nekem ezzel nincs bajom) de ha neked esetleg van, akkor próbálj arra gondolni, hogy nyár van, te pedig fürdőzöl kockás hassal. (szted én miért csinálom? csak ezért csinálom kitartóan. egy lányért, na mind1 ebbe nem akarok belebonyolódni) Az a lényeg, hogy valamiért csináld, és mindig az legyen a szemed előtt. Mást nem tudok mondani, nem vagyok valami nagy szakértő, én is fogyózók (még mindig) és mindig arra gondolok hogy miylen jó lesz ha... Neked is az álmod, amiért le akarsz fogyni, az lebegjen a szemed előtt. Remélem neked a legjobbakat, remélem a tanácsaimmal eredményes leszel. És ez egy rakás sz*rság hogy azon gondolkozol hogy mikor akasztod fel magad. Ember, gondolkodj már! Az egész élet előtted van még. Lehet, hogy csak le kell fogynod a boldogságért. És ne érezd magad csődtömegnek. Ma, már több mint az egész világ fele kövér. Jól néznénk ki ha minden kövér ember azon gondolkozna mikor akassza fel magát :D. Küzdj, harcolj. Tegyél meg mindent a fogyásod érdekében, én szurkolok neked. Kitartás!!! Ha van valami kérdésed esetleg hozzám, akkor írj nekem ;)
2010. márc. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Ja és az 1. komment írójának... Lehet hogy attól az étrendtől le fog fogyni, de ember!!! Ez már szinte koplalás. Az embernek (szerintem) nem egészséges csak kefírt enni. Kell egy kis változatosság is.
2010. márc. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

ÁÁÁh...Első komment: a zöldség+joghurt egy 50 kilós nőnek kevés, nem hogy egy nagyobb férfinak, és 70-30 % az arány.

Kérdező neked meg: Menjél szépen vegyél egy kondibérletet, egyél egészségesebben és jó lesz az. Tanulni meg kell, csak ha nem szar minimálbéren vagy a semmin akarsz élni. A melled meg kondival kikerekedik ami ku*vajól néz ki:D

Nekem is zsíros volt régen, de most egyre izmosabb és mostmár tök jól érzem magam.:D A mellizmom az egyik kedvencem már.:D

2010. márc. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%
hát figyelj!! ha "nagy" darab vagy akkor ne a kardiót csináld vagy miaz?! hanem!!! kezdj el konditermi gyakorlatokat végezni!!! ha "nagy" darab vagy akkor maradj is az de menjen át izomba! hidd el nagyobb testből könnyebb sokkal NAGY izmost testet csinálni mint vékony testalkatból!!! konditermi eddzésen azt értem hogy elkezdesz szépen fekvőtámaszokat nyomni /szűken és vállszélességben/ hasprés minden változata!!!! ezek után ha ezt csinálod kb 1 hónapig /napi 3x /reggel, suli után, lefekvés előtt/ mondjuk 5x10 fekvőtámasz és hasprés! utánna jöhet a konditerem ahol kiegészíted a "teremvezető" által számodra kialakított eddzésterved!(mindig segítenek az eddzéstervet kidolgozni ha kéred) és hidd el jobban fogod magad érezni ha bár "nagy" darab leszel de izmos mintha lefogynál! jah és a kajáról annyit h a szénhidrátot kerüld el (kenyér, rizs stb..) helyette fehérje minden mennyiségben (tojásfehérje (nyersen vagy főlve, iszonyat szar ha nyersen iszod és előtte hűtőben volt, de hasznos) ha teheted akkor csirkemell minden mennyiségben) én is ilyen helyzetben voltam 17 évesen 115 kg olyan mellem volt mint nagyanyámnak, most 19éves 95kg vok és 120 kg al nyomok fekve és jólnézek ki! :) hidd el beválik! és az akasztós dolgot felejtsd el!!! majd a súlyokat akasztgasd a rúdra :) * utólag jutott eszembe a konditerembe majd fekvenyomás, tárogatás, és lábgép persze!!! na ennyi remélem segítettem és kitartás JÓ LESZ AZ!!!!! sok sikert!!! és bízz magadban!!! ez a legfontosabb!
2010. márc. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
1 évet jártam konditerembe elég durván toltam koromhoz képest :D. csak lement azóta az izomból egy kicsi.+ sok rajta mostmár a háj :s
2010. márc. 28. 20:31
 10/10 anonim ***** válasza:
Akkor kezd el újra!:D
2010. márc. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!