Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 18 vagyok 154cm és 61kg....

18 vagyok 154cm és 61kg. Szeretnék le adni 8-10 kg-t, mit mikor egyek? (Lent a többi)

Figyelt kérdés
Az ételek minőségével nincs baj, csak nem tudom be osztani adagokra. Reggel fél 7kor kelek, aztán 2-3ig iskolában vagyok, ahol azt eszem amit épp viszek, mire haza érek kb. már 4 óra van. Reggelizni itthon nem szoktam csak kávézni. Negyed 8kor indulok suliba és kb. 9kor eszem egy szendvicset teljeskiörlésű kenyérből és viszek egy gyümit még, mikor haza érek ebédelek s aztán estére bekajálok elég szépen, gondolom azért, mert nap közben kevés volt a táplálék. Egyem a suliba az ebédet is és itthon már csak vacsi, vagy mit csináljak? 2 éve a kalória számolással fogytam, akkor 1400-at ettem, mert annyi az alapanyagcserém, de az esti plusz evés miatt lehetetlennek érzem betartani ezt.

2016. jan. 11. 18:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Úgy csináld, ahogy neked jó és működik. Nincs olyan, hogy rossz elosztás, csak egyedszinten, azt viszont ki kell tapasztalni, illetve érezni. Én nagy általánosságban akkor eszem, ha éhes vagyok, annyit, amennyivel jóllakom. A napi aktivitás, de az étrend is befolyásol, de kialakult egy ritmus, amivel boldog vagyok s tudom, hogy nagyon nem jó, ha egész nap nem eszem. De hogy neked mi a jó, az már egy egészen más kérdés.


Ha nagynak tartod a vacsorát, miért nem eszel több ebédet otthon, mire lenne jó, ha ez az iskolában lenne? Nem értem.

2016. jan. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Naponta többször kell keveset enni.Reggelihez egyél zöldséget.Hanyagold a cukrot,fehér lisztet.A kalória számlálást is kezd el.Sok gyümölcsöt egyél.Igyál sokat(vizet és ne üdítőket).Vacsorára salátát egyél.Egyél sok húst. Mozogj napi rendszerességgel.A neten találsz edzős videókat,azokat csináld.
2016. jan. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Gyümölcsöt, cukrot felejtsd el. Sovány hús, hal, zsírszegény túró, sok zöldséggel, kevés kenyér és tészta féle, az is inkább a nap első felébe. Számold ki mennyi kalóriával fogysz heti 0.5 kilót, vannak a neten kalkulátorok, mindenki másképp működik de ad egy viszonyítási alapot. Ne fogyj ennél gyorsabban, ne egyél túl keveset, semmikép se koplalj! Mozogj rendszeresen.
2016. jan. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Első voltam, de nem állok be a sorba, hogy én is megmondjam a tutit... Pedig tudnék. Pl. ajánlhatnám a sok zsírt, az időszakos böjtöt 2 közeli étkezéssel, gyümölcsöt tetszés szerint, csak férjen bele napi 30g szénhidrátba sok zöldséggel együtt... De miért írnék ilyen butaságot, csak mert nekem így a jó (a gyümölcs azért néha kicsit elszáll, az is kell. néha), ez egészséges számomra és lehet vele fogyni? Másnak más felel meg.
2016. jan. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!