Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 70 perc kardió helyett 1 óra...

70 perc kardió helyett 1 óra intenzív súlyzós edzés és fél óra futópad beválhat?

Figyelt kérdés

Korábban 70 perc kardiót csináltam 130-140 pulzus mellett, a maradék fél órában pedig kicsit súlyzóztam. Szeretném leadni a rajtam lévő 5-6 kg-ot de nem akar megmozdulni. Kajára amennyire csak tudok odafigyelek.


Most megcseréltem és 1 óra intenzív súlyzós edzés után csinálok fél óra kardiót futópadon. a súlyzós edzés 1 perces pihenőkkel, 4x15-ös ismétléssel csinálom minden izomcsoportra. A-B napot tartok, felsőtest/láb-has napokat, heti háromszor (igen így nem jön ki párosan de több nem fér bele). A pihenőnapokon yogazni szoktam fél-1 órát. Kérdés, hogy ilyen edzésmódszer mellett számíthatok jó eredményre? Fél év lenne a kitűzött cél.

27L


2016. jan. 11. 19:30
 1/1 Szintis Zoli ***** válasza:

Az edzés rendben. A leírásodból úgy tűnik, lelkiismeretesen is csinálod. Ennél több mozgást már nem ajánlanék, nem jó az sem, ha megölöd magad. Próbálj meg persze minél többet mozogni nap közben.

A kaja lesz a kulcs.

"Kajára amennyire csak tudok odafigyelek." - ez mit jelent?

Tudni kéne, mennyit eszel.

A kalóriaszámlálás jó megoldás lehet.

Ha ehhez nincs kedved, akkor sok alacsony kalóriatartalmú, de laktató ételek, bár szerintem ezt már rég tudod.


Ha eddig ment a fogyás, de most beragadt, akkor lehet, hogy az anyagcsere lassult már nagyon be és a tested foggla-körömmel ragaszkodik minden grammhoz. Ezen segíthet a csaló étkezés vagy csalónap vagy Ch visszatöltés. Enrre keress rá.

2016. jan. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!