Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit mantrázzak magamban?

Mit mantrázzak magamban?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az a gondom, hogy ha van valami a hűtőben, azt megeszem..(Nem vagyok kövér, sportolok is, ezzel semmi baj nincs) csak annyi a problémám, hogy mire gondoljak, vagy mit csináljak, hogy ne egyek? Hülyeségnek hangzik lehet, de rossz eléggé...Csak hajlamos vagyok tényleg sokat enni... Volt olyan időszakom, amikor egyáltalán nem kívántam a kaját, és ha mondjuk ez a kevés-evés egy pár hétig meg, azután már semmi gond nincs.. De addig hosszú és rögös az út:P Ha tudtok valamit, írjátok le:)

Előre is köszönöm!


2010. márc. 30. 19:45
1 2
 11/11 anonim válasza:

A túlzott evés nem más, mint kényszer. Meg kell keresned, mi az a probléma az életedben, amit így "kezelsz". Lehet ez valaminek a hiánya is. Erre ne mantrázz, mert az nem megoldás.


Egyébként megtisztulásra, tudatosságod növelésére használhatod az "Om" mantrát vagy az "Om Mani Padme Hum" mantrát, vagy akár választhatsz Magadnak egy mestert, aki egyéni mantrát ír Neked.

2013. ápr. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!