Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha mindennap kb 20 percet...

Ha mindennap kb 20 percet sportolok, este 8 után nem eszem, mindennap megiszok tisztán egy zöld teát és minden héten egyszer elmegyek futni, mennyit tudok lefogyni kb 2 hónap alatt? Vagy mikor fog látszani az eredménye?

Figyelt kérdés

2016. márc. 8. 15:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Hat hamarabb latszodna ha normalissan csinalnad az biztos de valoszinuleg az eddiginel jobb lesz
2016. márc. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1-2 kilót ha fogysz vagy még annyit sem. A zöld teának nem sok értelmét látom ha fogyni akarsz. Heti egyszer elmész futni, meg 20 perc mozgás arra sem elég, hogy egy kinder csoki kalória megevését elégesd.

Este 8 után nem eszel terv is marhaság. Nem ettől hízunk, hogy este 9 vagy 10 órakor eszünk.

Hatékonyabb fogyás lenne ha rendesen étkeznél (ha kell akkor ehetsz akár este 10 órakor is) és rendszeresen sportolj.

2016. márc. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

mit jelent az, hogy minden nap 20 percet sportolsz? mit értesz alatta?

szerintem jobb lenne,hogyha mondjuk heti 4x sportolnál, de akkor mondjuk 1 egész órát.de ez akár a futás is lehet.heti 3-4x 30-60 perc futás nagyon hasznos.kiegészítve más mozgásformákkal.


és figyelj az étrendedre is. mert igaza volt az egyik kommentelőnek. hiába sportolsz,hogyha rengeteg kalóriát viszel be. próbálj kevesebbet enni és egészségesebb kajákra cseréld le a már megszokott kenyeret/csokit stb..csak feltételezem ezek részt vesznek az étrendedben.

2016. márc. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ettől valószínűleg semmit sem fogynál.
2016. márc. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mivel az étrendről a világon semmi nincs, a 8 után nem evés és a zöld tea pedig semmit nem számít (számíthat adott esetben, én se fogynék, ha 8 után ennék, mivel akkor az összmennyiség szinte mindennap nagyon sok lenne. akinél ez nincs így, az ehet utána, persze, nem az időpont számít s nem is az étkezések száma vagy mérete).


Az a csepp mozgás sem sok, én heti 70 km szintkülönbséges gyaloglással sem fogytam semmit, mégis miért tettem volna? :D

Az az étrenden múlik. Persze van mozgásmennyiség, amit nehéz túlenni, bár abba én már belepusztulnék.

2016. márc. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!