Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek ez elég a látható...

Szerintetek ez elég a látható eredményhez?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Azért gondoltam, hogy kiírom ide a kérdésemet, mert nem vagyok benne biztos, hogy elég erőfeszítést teszek a fogyásom érdekében, és jó lenne ezzel kapcsolatban itt is tájékozódni.

Kb. egy hónapja diétázom, ami azt jelenti, hogy azóta nem eszem cukrot, kenyeret, tésztát, krumplit és semmit, ami ezeket tartalmazza. Próbálom helyettesíteni ezeket az ételeket zöldségekkel, sovány húsokkal és más fehérje tartalmú ételekkel, cukor helyett pedig természetes édesítőket használok. Eddig kb. három kilót sikerült leadnom, ami szerintem kevés, de a legrosszabb az, hogy alig van látható eredménye. Jó lenne még ledobni kb. 8-10 kilót. Eddig nem mozogtam szinte semmit, de mivel már borzalmasan elegem van magamból, a héten megkerestem egy személyi edzőt, aki heti három alkalommal foglalkozik majd velem, 1,5 órában. Ma voltam először, és elég kemények éreztem az edzést! :)

A kérdésem az lenne, hogy ezzel a mozgásmennyiséggel, és a diéta további betartásával, mennyi idő alatt történik majd -mások számára is látható- változás? Egyáltalán megfelelő/elegendő a teljesítményem a változáshoz? :)

A válaszokat köszönöm!



2016. márc. 12. 15:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Hat 3 kg egy honap alatt nem olyan keves 4 a max ami meg egeszseges

Mozgas nelkul pedig jo a 3

Hogy mibol mennyit eszel nem tudom

Hat igy az elejen nem kene olyan kemenynek lennie az edzesnek es masfel ora eleg sok egy edzesen de ezt tudnia kene az edzodnek

2016. márc. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy válaszoltál!

Igyekszem egy nap háromszor-négyszer enni, de nem túl sokat, és ezt így jól bírom, nem éhezem, és nem forognak a gondolataim folyamatosan a kaja körül... :D

Az edző nagyon figyelt ma, hogy ne hajtsam túl magam, illetve a pulzusomra is. Nem mondom, hogy nem volt kemény, de azért nem haltam bele. :)

Úgy érzem, hogy minden perc, amit nem edzéssel töltök, elvesztegetett idő, de az edző azt mondta, hogy eleinte nem szabad túlzásba vinni. Nem tudom...

2016. márc. 12. 17:10
 3/3 anonim ***** válasza:
Egy hónap alatt 3 kg szerintem egész jó én 2,5 kg-t fogytam egy hónap alatt...egyszerre túl sokat amúgy se egészséges fogyni, ha edződ is van az úgyis segít neked, de a 3 kg fogyás ilyen étkezés és edzés mellett szerintem jó. Túl hajtani nem kell magad...a fogyás nem hipp-hoppra megy küzdeni kell rendesen :)
2016. márc. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!