Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen torna gyakarlatokat...

Milyen torna gyakarlatokat ajánlatok a sikeres fogyáshoz?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 18 éves vagyok, 84kg :( ! Sajnos a családom is elég duci szóval nagyon hajlamos vagyok a hizasra! Nagyon fajnak a labaim stb :/ elhatároztam magam hogy igenis lefogok fogyni, tavaly nyáron 74kg voltam azóta 10kg jött rám :/ az lenne a kérdésem hogy esetleg tudna nekem valaki torna gyakorlatokat írni? Hasra combra fenékre. És miket ehetek? Miket nem? Egy nap hány étkezés legyen?

2016. márc. 31. 19:45
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ez így jó lesz! Esetleg ha soknak érzed majd a gyümölcsöt, az egyik étkezést helyettesítheted tojással, de így is teljesen rendben van. Sok sikert! :)
2016. márc. 31. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nem vagy cukorbeteg?
2016. ápr. 1. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat :)


Hála istennek nem vagyok cukorbeteg! Ez a hizas a rengeteg evestol van :(

2016. ápr. 3. 20:23
 14/15 anonim ***** válasza:

Nem a genetika miatt vagy 84 kiló, hanem a sok kajától, abból is a bűnösebb fajtából. Saját tapasztalatból mondom. Anyukádék azért fogadták el a súlyukat mert nem akarnak lemondani a sok sok kajáról, és nem akarnak mozogni. Sokkal könnyebb a genetikára meg minden másra fogni, mint beismerni hogy jókat és jó sokszor bekajálnak.

És ha kitartó vagy akkor te lehetsz az aki bebizonyítja hogy le lehet fogyni ha valaki nem zabál.

2016. ápr. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok vele hogy nem csak a genetika! Irtam is előző kommentjeimben hogy nagyon sokat ettem :/ 6napja fogyozok.
2016. ápr. 5. 13:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!