Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nyáron életmódot szeretnék...

Nyáron életmódot szeretnék váltani és ezáltal fogyni. Ezzel kapcsolatban lenne pár kérdésem?

Figyelt kérdés

Először is: cukor helyettesítésére mit ajánlatok? Stevia, nyírfacukor, xilit?


Ha valamilyen zsiradékot szeretnék használni pl hús sütéshez vagy ilyesmihez, akkor mit használjak?


Ha néha szendvicset ennék, az jó, ha "csak" teljes kiőrlésű? És mit tehetnék bele?


Olvastam, hogy gyümölcsöt csak délelőtt jó enni a gyümölcscukor miatt. Ez tényleg így van?


Hallottam erről a mostanság 'menő' chia magról is, erről mi a véleményetek?


Ha valami egészséges/diétás sütit vagy ilyesmit szeretnék csinálni, akkor milyen lisztet érdemes használni?


Végül a mozgás kérdése:

Nyáron járnék edzőterembe, ehhez milyen eszközöket ajánlatok (futni gyűlölök, így ha lehet, azt skippelném, de azonkívül bármi jöhet) és mennyi ideig?


A mozgással jelenleg a zsírégetés a cél, de olvastam, hogy ilyenkor nem szabad átbillenni kardio-ba. Tulajdonképpen mi a különbség és hogy 'veszem észre' és hogy tudom ezt elkerülni?


Egyébként kb 15-20 kg-t szeretnék leadni, és ha lehet, a nagy részét nyáron.


Köszi azoknak, akik végigolvassák és legalább egy kérdésre válaszolnak:)



2016. máj. 25. 18:42
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
Lemaradt, én mindig reggel ébredés után lenyomom, akkor nincs olyan, h délután nincs kedvem hozzá, már megvolt reggel és kész. Csak 1 kávét iszom édesítővel.
2016. máj. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 A kérdező kommentje:
Érdemes utána fehérjeturmixot(?) inni, mint tízórai?
2016. máj. 26. 18:39
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!