Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem magam rá hogy...

Bamboochatheone kérdése:

Hogyan vegyem magam rá hogy rendszeresen sportoljak?

Figyelt kérdés

Ugyanis van rajtam vagy 20 kiló plusz, és ugye a modern technikák világában melyik 17 éves srác ne szeretne a gép előtt ülni? És ezt megdobja egy hízásra hajlamos dolog amit örököltem...És most szeretnék sportolni járni de ugye elég nehéz elkezdeni meg a rendszerességet betartani és ehhez kellene egy kis segítség. Mit lehet ezzel kezdeni?


Köszönöm a válaszokat!


2010. ápr. 11. 19:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

nekem anno úgy sikerült rávenni magam,hogy az igazsággal szembesítettem magam!a pasiknak nem tetszenek a kövér csajok (a kövér pasik se a csajoknak)!

azóta már nagyon kikészültem ettől,de az elején adott egy lendületet!na mit szólsz?

2010. ápr. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
föleg akarat erő kérdése az egész. ja és ne beszéld be magadnak, hogy ez hajlam, mert ez úgye eléggé könnyü mondani... és ezzel elfátyolozni a valóságot miszerint alkatilag enem is lennél ilyen csak nem sportolsz eleget. Ha jól értettem 17 éves fiú vagy. Nos szerintem járj le egy edző terembe, ott biztosan van edző aki segít neked. :) esetleg társalogj egy hozzádhasonló emberrel aki segít megőrizni a kitartásodat Amúgy nem olyan sok az a 20 kilo ( PERSZE EZZEL NEM AZT AKAROM MONDANI, HOGY NE SPORTOLJ!!) szóval az eléggé hamar le tudod dobni :) ha 6 után nem eszel akkor meg pláne :) én tesóm is így dobott le egyhonap alatt kb.8 kilot (ő is fiú és 18)
2010. ápr. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
jaja tényleg adagold be magadnak az igazságot,csak úgy lesz akaraterőd!!!!!!!akkor megmutathatod mindenkinek,hogy lehet, hogy elrontottad,ez a múlt, de te is képes vagy arra,hogy jól nézz ki! mekkora mázlijuk van a fiúknak,ők gyorsabban fogynak,mint a csajok!!!
2010. ápr. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

"melyik 17 éves srác ne szeretne a gép előtt ülni?"??

az aki nem vérbeli 17 éves srác.Akinek nem fontosabb,hogy a barátaival legyen,vagy bulizzon,vagy aki nem szerelmes,vagy persze itt jön az is,hogy aki nem sportol valamit..Nem sértésből írom ezeket amúgy,és bocs ,ha annak veszed.Bár én lány vagyok(18),elég szociális,szeretek netezni,DE sportolok is,heti 7órát aerobicozom,a z nem jó dolog,ha a gép az neked ennyire a sport rovására megy/menne.meg így a mi korosztályunkból a körülöttem lévő fiúk nem szeretnek a gép előtt ülni,akkor szoktak mikor unatkoznak.Nagyon jó dolog sportolni,sokkal jobb lesz a közérzeted,jobban fog az agyad,boldogsághormont termel,ez kell egy 17 évesnek:)nem pedig a gép,és ezt te is be fogod látni,hogyha erőt veszel magadon,és eljársz vhova,és igen,ezt nem mondom,hogy egyszerű,mert szerintem sem az,de kell,és jobb lesz utána:) Menj egy barátoddal szerintem,és akkor a rendszerességet is könnyebb lesz betartani(tapasztalat).Sok sikert:)

2010. ápr. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is elég lusta vagyok, úgyhogy én egyik nap lementem egy edzőterembe és vettem magamnak egy no limit bérletet amit egy hónapig lehet hasznlni.. ha nem akarok kidobott pénzt az ablakon akkor járnom kell.. eddig sikerült :D
2010. ápr. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

szerintem nagyon bátorító volt a 18 éves lány hozzászólása!!!talán még nekem is lendületet adott,és még többet fogok aerobicozni!! én eddig futottam meg bicikliztem,de a torna még jobban formál!! és tényleg az elején nagyon nincs kedve az embernek,na akkor kell kitartani!!!!

és a bérlet is nagyon jó ötlet!!én is vettem régen egy korlátlan bérletet és arra gondoltam,hogy nekem is "mértéktelenül" kell ezt kihasználnom!van sok itt fiatal,aki jó példa!! nagyon bátorítóak és erőt adóak!! egy közösség is kell!!!

2010. ápr. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

19:50

Köszönöm a választ!

Csak annyi a baj ezzel hogy itt a lakhelyemen a társasági élet inkább nulla mint 0.1. Szóval nehéz társaságba járni a legtöbb barátom nem helybeli. És ehhez még hozzájön a távkapcsolat amit neten tudok lebonyolítani. Viszont most a tavasz kezdetével elkezdődtek a tavaszi munkák amikben aktívan részt veszek. Van egy kedves jóbarátom a faluban és ő is hasonló hozzám kivéve hogy szó szerint semmit sem csinál. Megpróbálom rávenni a közös sportra. Nekem és neki is jót tenne.:D

További válaszokat még várok.:D

Ui.: Most a barátnőm állít össze nekem egy edzést amit meg fogok csinálni minden nap.:D

2010. ápr. 11. 20:07
 8/9 anonim ***** válasza:
láttam írták a lányok hogy aeromic-koznak, ráadásul heti hétszer... Szerintem az azért kicsitsok! csak tönkreteszik a szvüket! ezt jó ha tudják. a szervezetnek amúgy is minimum 1 nap regenerálódásra van szüksége! és az aerobic-k nagyon megterhelő sport. ezt nem ártha tudjátok. szerintem aerobic-ból eleg heti 4-5 + 2-1 lazítósabb nap (amikor csak light-os mozgást végeznek pl.: kocogás, bringázás) + egy pihis nap amikor nem csinálnak semmit, az én edzőm (edzőtermi, nem saját :) ) azt monta min 4 nap edzés max 5
2010. ápr. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Az a legfontosab ,hogy megtaláld a neked való sportot!És utána már könnyen fog menni minden,mert lehet hogy legalább annyira megszereted,mint a számítógépezést!
2010. ápr. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!