Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Akiknek kevés kitartásuk van,...

Akiknek kevés kitartásuk van, nekik hogy sikerült lefogyni?

Figyelt kérdés
Én már mindent próbáltam, de idő előtt mindig feladtam. Ha járt már valaki velem egy cipőben és mégis megcsinálta kérem írja le hogyan!

2016. jún. 27. 07:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Kérek egy részletes leírást arról a "mindenről"!
2016. jún. 27. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Nem akarod eléggé!!Ha akarnád le tudnál fogyni.Akaraterő és kitartás kell hozzá!!
2016. jún. 27. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Kevés kitartással nem lehet lefogyni.

Akkor bizony dagadt maradsz.

2016. jún. 27. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Kevés kitartással senki nem fogyott le. (Saját tapasztalat.) Azon próbálj meg javítani. Esetleg keress valakit, aki szintén fogyna és tudjátok ösztönözni egymást.
2016. jún. 27. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
100%

Igyekezz mindent sportosan csinálni. Például:

Közlekedni mindenképpen muszáj a munkahelyig vagy iskoláig. Tedd biciklin.

Ne használj liftet, inkább lépcsőzz.

Ha nem biciklivel vagy, de csak 1-2 megállót utaznál busszal, azt inkább kocogd le.

stb

2016. jún. 27. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem kéne elhízni!
2016. jún. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Én motivációval fogyok.

Bár volt pár alkalom amikor feladtam volna, de ilyenkor két dolog is eszembe jut ami miatt folytatom újult erővel.

Az egyik, hogy eszembe jut pár ember akiket nap mint nap látok, és nőként borzalmasan elhízottak. Na én nem akarok lógó hasakat, hatalmas feneket.

A másik, hogy februárban megyek nyaralni Thaiföldre és szeretnék legalább 65 kiló lenni addigra.

Így nem adom fel.

Egyébként 94 kilóval indultam. Jelenleg 78 kiló vagyok, szóval csinálom amíg kell..

2016. jún. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
108ról indultam, Januárban, most vagyok 79. Sokáig kerestem én is a választ, hogyan kell. De erre nincs válasz, el kell határozni magad és csinálni. :)
2016. jún. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Fejben dől el. Mindenkinek van egy pont, amikor azt mondja elég! Nekem ez 99.8kg-osam jött el. Feszültek a XXL-es cuccok, nem öltözhettem rendesen, baratnőm sem volt, illetve aki volt ő is szèp darab volt. Elkezdtem utànajàrni a dolgoknak, eszeni, rendesen enni. Ennek 1 ève. Most M-es ruhàkat hordok, barátnőm van, eljarok emberek közè, önbizalmam az egekben. Ezek motivàltak mindig. Mivel életmòdot valtottam, ma mar könnyen tudom tartani a súlyom, tudom mit ehetek, es mennyit.
2016. jún. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Én szereztem magamnak egy-két okot, hogy miért kell lefogynom, bár nem vagyok túlsúlyos, inkább csak "dundi" (ilyen ok pl.: a legjobb barátnőm vékonyabb, tetszek egy fiúnak és meg akarok felelni). Eddig csak 2-3 kilót fogytam, nemrégiben kezdtem, de lassan haladok a célom felé :) néha elcsábulok és utána mindig hatalmas bűntudatom van...
2016. jún. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!