Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Akiknek kevés kitartásuk van,...

Akiknek kevés kitartásuk van, nekik hogy sikerült lefogyni?

Figyelt kérdés
Én már mindent próbáltam, de idő előtt mindig feladtam. Ha járt már valaki velem egy cipőben és mégis megcsinálta kérem írja le hogyan!

2016. jún. 27. 07:19
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az elsőhöz, mi mindent próbáltál?

Életmódváltás sporttal, egészséges ételek, nem őrült fogyókúra ami koplalós?

2016. jún. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Mit nevezünk kitartásnak? :D Évek óta szeretnék fogyni és nem adom fel. Persze ha valamit megkívánok, akkor megeszem, sokat sütizek meg effélék. Nem tudom, kitartásnak nevezhető-e ez... Sokszor számolok, ez informatív s igyekszem lent tartani a szénhidrátot (de csak ha épp nem kívánok szénhidrátosabb ételeket enni, persze. na jó, van egy icipici önvisszatartás, de a fogyást élvezni kell)...


Nos, úgy fogytam 20 kilót, a jelenleginél sokkal lazábban (most már sokkal szigorúbb vagyok, amikor épp nem lengek ki, de semmit nem érek vele), hogy egy élvezetesebb, jobb, szénhidrátszegényebb életmódra váltottam. Az egészségtudatosságom és a hedonizmusom miatt sem volt visszaút, hiszen így sokkal jobb :) Pici odafigyelés, s ment a dolog, lassan, hisz azért "sokat" ettem (magamhoz képest, no), de biztosan. Legalábbis egy ideig. Mozgásra nem tudtam rávenni magam, szóval az nem sok volt, ami nagyon nagy vészjel, mert nekem az a jó. Néha az ember önsorsrontó még hedonistán is avagy vannak sötét korszakok az életben.


Nem tudom, miket próbáltál. Lehet, hogy túl szigorú stílust próbáltál magadra erőltetni. Fontos, hogy tudjuk, mi az, ami nekünk KELL, hiába is tiltjuk le, nem fogjuk úgy csinálni.

Sokféleképpen lehet fogyni, testhezálló módszer kell.

Van, aki étkezés terén a világon semmit nem hajlandó változtatni, de nem is eszik nagyon rosszul vagy rengeteget. Mozog egy csomót és lefogy.

Mások 1-2 elemet változtatnak, megint mások sokat, de szembemennek a tipikus fogyózók megközelítésével, mert nekik úgy jó.

2016. jún. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!