Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 174 cm-hez sok a 66 kg? 14...

174 cm-hez sok a 66 kg? 14 éves vagyok, és fogyni szeretnék. Szerintetek ez a súly sok a magasságomhoz? Több kérdés lent

Figyelt kérdés

Esetleg tudtok mondani olyan edzésterveket, melyeket otthon meg lehet csinálni, és nem igényel nagy energiavesztést, viszont a kalóriavesztés annál több?


És étrendet is tudtok írni, amely nem hízlal/kevés kalóriával rendelkezik?



2016. júl. 5. 21:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem sok, ne diétázz, me4rt nincs szükséged rá, és a te korodban nem is ajánlatos. Egyél kevesebb édesééget, nasit, gyorskaját, igyál kevesebb cukros löttyöt. És sportolj. Fuss, biciklizz, görkorizz, az úszás is nagyon jó, és ha otthon szeretnél mindenképp keress a neten kardió videókat illetve erősíts. Az internet a barátod, tele van teljes edzéseket bemutató videókkal.
2016. júl. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pont jo súlyod van.
2016. júl. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Esélyes, hogy van egy kis felesleged, de bizonyára nem vészes. Ha az, akkor bizonyára túl kevés az izmod. Szerintem válts inkább jobb életmódra, mozogj, egyél rendes ételeket, de ne akarj kifejezetten fogyózni.
2016. júl. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ez szerintem ranezesre tulsuly lenne, a 60kg idealisabbnak tunik, de fontos, hogy tukorben milyen az osszkep, hiszen ha a hasad full lapos es van melled/segged, akkor semmikeppen se!:)
2016. okt. 4. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Son Rani ***** válasza:
Nem tudom aktuális-e még a dolog, de a hulahoppozást tudom ajánlani mint sporot. 1 kilós hulahopp karikával persze, 7 kcal minusz percenként, tehát egy ora alatt 400 kaloriát elegy lehet égetni :) Fárasztónak annyira nem fárasztó, viszont nagyon unalmas, és telefonozni szoktam közben
2017. márc. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!