Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi idő után látszik a...

Mennyi idő után látszik a fogyás, ha vigyázok az étkezésemre és mellette rendszeresen cardiozom?

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok,170cm és 63-64 kg.Tudom,hogy nincs helyi fogyás,de a véleményeteket szeretném kérni.A derekam nagyon vékony,de a fenekem nagyon nagy és hájas,valamint a felső karom is vastag.A hasammal és a combommal nincs baj,csak nagyon picit szeretnék onnan fogyni.Kb másfél hónapja rendszeresen cardiozom naponta 30 percet és igyekszem odafigyelni az étkezésemre.Használom a kaloriabazist,ami mindig megdicsér.Már sikerült 1kg-ot fogynom,de ez centiben nem látszik,talán a belső combomon egy picit.Az a kérdésem,hogy mit tanácsoltok,mit tegyek,h szép formás legyek?

A válaszokat előre is köszönöm :)



2016. júl. 19. 22:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha a feneked alkatilag nagyobb, akkor esélyes hogy 50 kg-osan is nagyobb lesz. Genetika. Jól kiszámolt, csalásmentes étrenddel, aerob edzéssel és formásító edzésekkel érhetsz el eredményeket, de ha valóban nagy az eltérés, akkor olyan vagy mint a barátnőm, aki szinte csont és bőr, a feneke mégis termetes.
2016. júl. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen,tudom,hogy mindig is nagyobb lesz,de szeretném,ha kicsit kissebb lenne.Úgy kb 60kilora szeretnék lefogyni :D

Köszönöm a választ :3

2016. júl. 19. 22:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én esetem kicsit hasonlít a tiédhez, én 173 cm vagyok és februárban 63kg voltam. Nekem is szélesebb a csípőm és a fenekem, de sajnos nekem a hasamon és a derekamon látszott a legjobban, hogy híztam. Elkezdtem egészségesebben étkezni, több zöldséget, gyümölcsöt ettem, amitől felgyorsult az anyagcserém, és kevesebb édességet, szénhidrátot. Egy hónapig ezt tökéletesen tartottam, aztán voltak időszakok, amikor kevésbé, de már nem okozott gondot, akkor is tudtam mértéket tartani. Mellette elkezdtem itthon edzeni a fitnessblender.com edzéseire, nagyon sok ingyenes videójuk van, heti 4szer csináltam őket, cardiot és erősítő gyakorlatokat is. Szépen lefogytam, de az utolsó centiket azzal fogytam, hogy májusban elkezdtem futni. Nagyon megszerettem, és ez lett az új hobbim. :) 5 centit fogytam a derekamból, 5öt a combomból, és 58kg körül vagyok. Azt tanácsolom, hogy próbálj ki akár több sportot is, hogy találj valami olyat, ami a kedvedre való, és mellette egy normális, nem koplalós étrenddel semmi gondod nem lesz. Én már jelenleg szinte mindent eszek, és figyelek mellette a súlytartásra.
2016. júl. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én is a fitnessblenderre edzek és mellette lovagolok mindennap :D Remélem sikerülni fog legalább nekem is 5 ventit fogynom :)
2016. júl. 19. 23:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!