Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kinek hogy sikerült fogynia?...

Kinek hogy sikerült fogynia? Mit edzetek és esztek egy nap? Sokat segítene

Figyelt kérdés

2016. júl. 24. 17:20
 1/3 anonim válasza:
Szia.:) Én nekem úgy sikerült 6 kg-t fogynom 1-2 hónap alatt hogy minden nap edzettem körülbelül 30-50 percet Youtube videók alapján- Joanna Soh videóit tudnám ajánlani, nekem nagyon sokat segítettek. Este 6 után már nem ettem semmit sem, sok vizet ittam, legalább 2-3 litert és nem ettem többet 1200-1500 kalóriánál naponta.
2016. júl. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Reggeli: 60g zabból zabkása 1kocka (5g)étcsokoládéval és vaníliaaromával

T: 100g málna/eper/áfonya/dinnye/barack

Ebéd:csirkemell salátával vagy hal, esetleg pulykamell. Ha vasat akartam pótolni, csirkemáj

Uzsonna: olajos mag(40g)/joghurt egy időben

Vacsora: hal/csirkemell+saláta/túró+saláta/fehérjepor


Emellett futottam heti 4-5x30-40percet vagy úsztam futás helyett.

Passz, hogy mennyit fogytam, nem volt mérlegem, de a tükör végül jó képet adott vissza. És centikben is mérhető volt, valamint kaptam visszajelzéseket.


Most vagyok 163/53kg

2016. júl. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Anno szénhidrátcsökkentéssel s persze kalóriacsökkentéssel fogytam (csak az utóbbi elég, de nekem ehhez kellett az előbbi). Az utolsó kilóknál kismillió trükk sem segített, de most kezdem elveszteni a türelmem, így:

- napi 2 óra mozgás (séta, biciklizés, súlyzós edzés, ez utóbbi persze közel sem mindennap)

- igyekszem 1500-1800 kcalt enni, ez elég jó ütemű fogyást kell jelentsen, viszont ennyi étellel már van esélyem jóllakni (akár kevesebbel is, de annál necces a fehérjebevitelem), csak koncentrálnom kell keményen, hogy ne szálljak el

A szénhidrátmennyiség mellékes, bár nekem kevéssel jobbak az esélyeim s főleg jobban érzem magam. Egyelőre viszont nem lesz alacsonyan. Viszont laktózt, tömény cukrokat, glutént nem eszem.

Személy szerint 20/4 időszakos böjt, zsíradaptáció s emiatt gyakorlatilag hiányzó éhség van, ezek nélkül nehéz lenne, ezekkel is szinte lehetetlen fogynom. Úgyhogy nem tuti, hogy az esetem bármit is segít, habár a mozgás és a kevés ch sokaknak jó. S a legtöbben kevésbé kemény diók, mint én.

2016. júl. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!