Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sok rajtam a folosleg? 43 kg...

Sok rajtam a folosleg? 43 kg vagyok 160 cm de ugye tobbnek nezek ki? hogyan vekonyithatnam a labam? Szerintetek min kene valtoztatnom a testemen? De oszinten mert nagyon elegedetlen vagyok

Figyelt kérdés
2010. ápr. 21. 09:35
1 2 3 4 5
 41/48 A kérdező kommentje:
akkor miert nezek ki megis tobbnek?:( ezt nem ertem es nagyon zavar
2010. ápr. 22. 06:45
 42/48 anonim ***** válasza:
158 cm vagyok és 46 kg, kb. téged is annyinak néztelek a 160 cm-hez. Egyszer egy betegség miatt lefogytam 43 kg-ra, na akkor olyan voltam mint egy etióp. Abszolút rendben van az alakod, nem kell fogynod egy dekát sem, sőt: nem szabad fogynod ha jól akarsz továbbra is kinézni. Szerintem azért látod kövérebbnek a lábadat, mert a derekad szép vékony és kicsik a melleid, emiatt az alsótested aptikailag szélesebbnek tűnik, de ez scak jó, elvégre nő vagy! Az lenne a gáz, ha a hasad lenne széles.
2010. ápr. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a csípőt a medencecsontnál mérte (nem pedig ott, ahol legjobban kiáll a feneke) és azért mért 70-et. amúgy sokan ott mérik a csípőt, még fogyi műsorban is láttam olyat. A 60-as derék stimmel, nekem a 2 szülésem előtt volt 58 cm, de azóta hiába állt vissza a súlyom a régire, a derekem nem megy 60 cm alá. A doki szerint azért, mert minden egyes szülés után megnő az anyaméh térfogata.
2010. ápr. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 A kérdező kommentje:
hat jah..a hasam az olyan lapos h mindig aval szivatnak h ne huzam be..a mellem meg hat alig egy mareknyi:( akkor ez lehet az oka h nagynak latom a fenekem??s a masik bajom h imadom a csontsovany lanyok alakjat....szretnem enis ha vekony labaim lennenek. de sajnos nem lesz mert anyukam is olyan h a dereka nagyon vekony de feneke es laba az van. es ha fogyok is a derekambol megy le a leghamarabb...a bordaim igyis latszanak..de a labaim megis vastagok:((
2010. ápr. 22. 17:30
 45/48 anonim ***** válasza:

szerintem egyáltalán nem vastag a lábad. az alakod meg baromira jó. de, ha linkelnél olyan képet, amelyiken szemből vagy teljesen oldalról vagy látható sok mindent könnyebb lenne megállapítani..

a lényeg, hogy fogynod egyáltalán nem kell:)

2010. ápr. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 A kérdező kommentje:
barcsak enis igy latnam magam,...bar ha tenyleg ugy lenne h nem is mozgok s zabalok mint allat de amiota az eszemet tudom tancolok konditerembe jarok taekwondo meg minden mas amit ellehet kepzelni. es hogy lehet az h az en gatyam a tesom fenekere felsem jon...megis vekonyabbnak tunik:( ez aztan baromira elkeserit:(
2010. ápr. 23. 09:48
 47/48 anonim ***** válasza:
Azt vártad hogyha fölraksz magadról egy ilyen k*rvás képet akkor mindenki elkezdd dicsérni? Lehet hogy az alakod jó de a fejed ronda^^.
2010. ápr. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 A kérdező kommentje:
jaj te aztan nagyon szep lehetsz....
2010. ápr. 25. 08:20
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!