Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sok rajtam a folosleg? 43 kg...

Sok rajtam a folosleg? 43 kg vagyok 160 cm de ugye tobbnek nezek ki? hogyan vekonyithatnam a labam? Szerintetek min kene valtoztatnom a testemen? De oszinten mert nagyon elegedetlen vagyok

Figyelt kérdés
2010. ápr. 21. 09:35
1 2 3 4 5
 11/48 A kérdező kommentje:
amugy a ruha...azert ha bulizni megy az ember csak nem kotott pulcsiban fog meg teli kabatban...ez meg nem azt jelenti h elegedett vagyok:(
2010. ápr. 21. 10:29
 12/48 anonim ***** válasza:
xD
2010. ápr. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
100%
Aki nem elégeett magával,az is tud csinos ruhában szórakozni menni!Nem olyanba,ami mindent megmutat!Én nem hiszek neked az biztos!
2010. ápr. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
74%
menj orvoshoz - nagyon sovány vagy
2010. ápr. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 A kérdező kommentje:
hat az h a hatam latszik az nem hiszem h minden lenne....
2010. ápr. 21. 10:33
 16/48 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tom. Én küzdök hasonló problémával mint te, de akkor sem vennék fel buliba ilyen felsőt. Teljesen 1etértek azzal,akit azt írta, hogy egy olyan fölsőben is lehet csini az ember, ahol nem teszi ki mindenét, merthát nem csak a hátad, de kint van a pocid, meg gondolom nem nyakig zárt a fölsőd...Ha elégedetlen vagy, akkor nem teszed ki a pocid.

Én pl 176 cm vagyok, hozzá 58-63 kg, de akkor sem tenném ki így magam, hisz nem vok magammal elégedett.

Az meg hogy folyton bántottak. Mást is, engem is, a szomszéd lányt is. Na és? aki akar kitör ebből és nem magát sajnáltatja, hogy "de le nagyseggűztek". Engem is, igaz volt benne igazság (92kg voltam), na de akkor is, nem foghatsz mindent erre.

Nekem is van egy sanda gyanum, hogy villogni akarsz, hogy hu de jól nézel ki, dícsérgessünk. Tényleg jó a tested, elégedj meg ennyivel, és felejtsd el, hogy ki bántott régen. Lépj túl ezeken, mert lehet, hogy te is sok embert megbántottál aztán mégse nyalogatja a sebeit.

2010. ápr. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj,de nekem is dicsekvésnek tűnik.

Egyébként átlagos alakod van.Bár,még nagyon fiatalnak tűnsz,úgyhogy ez változhat...

2010. ápr. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
100%

Most az igazságot akarod hallani, vagy hazudjunk?

Igeen, téényleg naaagyon jól áll a lányoknak a 43 kiló. Sőt, a 33 kiló is. Igeen, téényleg dizájnos fejed van, igazi modellfej.

2010. ápr. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim válasza:
100%

Tudod, én a 160 cm-hez 70 kg vagyok.Tudom magamról, és nem teszek fel sem ilyen kérdéseket, sem képet magamról.

Tehát ez valóban csak dicsekvés a részedről.

Járok bulizni és közel sem veszek fel ilyen ruhát, mert tudom, hol kell takarnia...

Elég szánalmas vagy, már ne haragudj.

2010. ápr. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
100%
azt hiszed hogy ha minnél kevesebbet muatat a mérleg annál boldogabb leszel. közben pedig nem. tipikusan az a kislány vagy akinek nincs önbizalma, állandóan csak azon jár az esze, hogy húú de kövér vagyok, húú de nagy a seggem stb. ha 35 kg-os lennél akkor is ezt mondanád. neked magadat kéne elfogadni. és van egy rossz hírem, a fiúk nem szeretik a rinyálós lányokat, azokért a lányokért vannak oda akik magabiztosak és elfogadják a testüket, még ha nem is nádszálkarcsúak. figyeld meg, hogy egy olyan csaj akin van mit fogni és magabiztos azért megőrülnek a pasik. szóval lehetsz te akár 4 kilóval is kevesebb mint most akkor is felteszed majd a képedet és azt kérded kövér vagy e. mert várod az elismerést mivel nem vagy magabiztos. és aki nem magabiztos az nem is vonzó.
2010. ápr. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!