Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mti csináljak? (sürgős! )...

Mti csináljak? (sürgős! ) ⬇

Figyelt kérdés

Fogytam a nyáron kb 10 kilót, abból kettőt egy hét alatt úgy, hogy alig ettem valamit, de a napi 300-400 kcal megvolt. Most 48 kg vagyok és úgy látom, hogy ez még mindig nem elég (bár a célom 50 volt), szeretnék 44-46 kg lenni. Ma még kevesebbet (egy szelet barna kenyér vajjal+egy szalámi+egy bögre tej+zero cola) ettem, mégis többet mutatott a mérleg 4 dkg-mal

Mit egyek/ne egyek, hogy GYORSAN (max egy hónap) elérjem a célomat?

És mivel elég sok zero colát iszok, lehet, hogy abban van valami olyan anyag, ami "megtartja" a folyadékot?



2016. aug. 29. 21:33
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
*mit
2016. aug. 29. 21:36
 2/13 anonim ***** válasza:
71%
Te egy oltári nagy fogyatékos vagy! :)
2016. aug. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
45%
Először is gratulálok, h ennyire egy degenerált fajzat vagy! Majd pár év múlva megtapsollak, ha ne adj Isten valami betegséged fog kialakulni? Napi 300-400 kcal? Te tisztában vagy azzal, h egy EGÉSZSÉGES embernél mennyi a normális? Légyszi, erre válaszolj, kíváncsivá tettél! Továbbá... zero cola! Tele édesítőszerrel és színezékkel. Fúha... micsoda egészséges. Imádkozz, h a gyomorfekélyt megúszd ami a minimum lesz...
2016. aug. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
milyen magas vagy?
2016. aug. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
43%
Kezdjel el mindenkeppen tobbet enni!!! Ha meg fogyni szeretnel ez azt jelenti hogy kialakuloban van (vagy mar van is) testkepzavar... Amiből kilabalni nagyon nehéz... Viszont gyogyulasnal visszafogod szedni a most leadott kilokat...kezdj el normalisan etkezni( napi legalabb 5x egeszsegeset kis adagokban) es edzeni! Igy egeszsegesen lefogysz majd es nem fogsz visszahizni sem hiszen nem sanyargattad a tested!!
2016. aug. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

166 cm vagyok

És én NEM ezt kérdeztem

Nem akarom visszahízni a leadott kilókat, miután a fogyásnak szenteltem kb az egész nyaramat

Tisztában vagyok vele, hogy ez nem egészséges, de már döntöttem

Úgyhogy mostantól ha lehet csak az írjon aki a kérdésre tud válaszolni :)

2016. aug. 29. 21:56
 7/13 anonim ***** válasza:
63%
ANOREXIA NERVOSA
2016. aug. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha így fogyókúrázol márpedig vissza fogod hízni, ugyanis amint abbahagyod, és a szervezeted újra elég tápanyaghoz jut vészes tempóban elkezdi elraktározni, és semmit nem ért a buta koplalásod.
2016. aug. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
59%
Biztosan nagyon szép leszel 44 kg-san. Kb. mint egy háborús menekült. Szerintem koplalj tovább,érted nem kár...
2016. aug. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
60%
Hát szerintem ha ezt folyatod, csak kiveszed a kólát (ha nagyon kell, max 1 héten egyszer igyál) akkor sikerülni fog. ;)
2016. aug. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!