Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha holnap megeszek 2 kiló...

Ha holnap megeszek 2 kiló epret, de semmi mást, akkor is fogyni fogok?

Figyelt kérdés
Van itthon 2 kiló eper, amit meg kellene enni, de fogyózom és nem akarom elrontani a diétám. Szóval ha holnap megeszem mindet, attól még kevesebbet fog mutatni a mérleg holnapután?
2010. ápr. 22. 20:31
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Hát jó, akkor nem eszem meg az egészet.
2010. ápr. 22. 21:51
 12/20 anonim ***** válasza:
Ha holnap eszel 2 kg epret, nem fogsz lefogyni. Ha 1 hónapig eszed, akkor igen.
2010. ápr. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Két kiló eper az kb. 740 kcal. Ez irtó kevés, pláne, ha még mellette a sportra is van energiád. Szerintem egészítsd ki még minimum 1200 kcal-ig, még akkor is fogsz fogyni. Nézd csak meg másnap reggel azt a mérleget!
2010. ápr. 23. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Most akkor megegyem vagy ne egyem? :D Mást semmiféleképp nem ennék mellé, mert reggeizni nem szoktam és délután meg szerintem bőven elég lenne az a 2 kiló eper.
2010. ápr. 23. 08:49
 15/20 anonim ***** válasza:
eleve elég nagy baj, hogy nem reggelizel....
2010. ápr. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Ezek szerint semmit sem csinálok jól. Baj, hogy nem reggelizem, baj, hogy minden nap tornázom, egyesek szerint mást is kellene ennem az eper mellé, mások szerint meg már ebben is sok a cukor, így nem fogok fogyni......
2010. ápr. 23. 12:10
 17/20 anonim ***** válasza:
Az szerintem nem baj,hogy minden nap tornázol,föleg ha jól is esik. Edd meg nyugodtan azt az epret,nem egy napon fog múlni. Amúgy szerintem nem hizlal annyira,de az valóban igaz,hogy ez igy önmagában nem egy egészséges dolog. Szerintem reggelizz,az tényleg fontos,és utána oszd be azt az epret egész napra akkor.
2010. ápr. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

ha kívánod edd meg, még fogysz is tőle.

De bajod nem lesz semmi, nyugi, az eper nem hízlal.


Én azt ajánlom, hogy holnap egyél meg 1 kilót és mellé még 700 kalóriában valami mást is.

És holnapután meg a másik egy kilót.

De végülis nem oszt, nem szoroz, fogyni fogsz így is úgy is, mert 2 kiló eper max. 800 kalória.

2010. ápr. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
nem az a baj, hogy epret eszik, hanem, hogy azonkívül semmi mást
2010. ápr. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
De ez meg miért baj? Az eper tele van vitaminokkal és nem hetekig csinálom, csupán 1-2 nap.
2010. ápr. 23. 17:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!