Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 2 hónap alatt 5 kiló?

2 hónap alatt 5 kiló?

Figyelt kérdés
5 hónap alatt 5-6 kilót adtam le úgy, hogy abból az első 3 hónap nem volt valami szándékos. Odafigyeltem jobban, mit eszek, kicsit többet mozogtam, így nagyon lassacskán csúsztak le a kilók. Azt utolsó két hónapom átment koplalásba leginkább. Vagy túl keveset, vagy túl sokat ettem. A lényeg, hogy szeptemberre meglett a -5 kiló. Szeptemberben pihenőt tartottam. Nem híztam vissza egy dekát sem, viszont úgy éreztem, hogy én ehhez béna vagyok. Azonban újra szeretném kezdeni, rendes étrenddel és szándékos mozgással. December elejére (ünnepekig nagyjából) szeretnék -5 kilótól megszabadulni. Mivel előzőleg diéta és étrend nélkül húzódott el eddig, ezért kérdezném, hogy szándékosan sikerülhet-e ennyi idő alatt? Számomra ezek az utolsó kilók már. Megérné belevágni?

2016. okt. 18. 20:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Hogy megérné-e,azt csak te tudhatod. Rendes diétához itt vannak az alapok :


[link]


Minél kevesebb a felesleg, annál nehezebb a fogyás.

2016. okt. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Természetesen, sikerülhet megfelelő diétával és mozgással.
2016. okt. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
De ne feledd, ha utána visszatérsz a régi étrendedhez a kilók is visszajönnek.
2016. okt. 19. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!