Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Anorexiások, ti szoktatok jól...

Anorexiások, ti szoktatok jól lakni?

Figyelt kérdés
Mennyit esztek és,ha rátok tör a falásroham,mi számit nálatok zabálásnak? Hányszor esztek egy nap és mennyit? Éjszaka hogy tudtok aludni,ha éheztek? Hiaba szedek altatószereket nem megy az alvás, amíg nem eszem. Ti hogy oldjátok meg? (csak anorexiások írjanak,lehurrogás nem kell)

2016. okt. 24. 05:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

"ha több, mint 40órája ettek utoljára"


Hát izé. Ne csinálj ilyet, semmi értelme. 40 óra az majdnem két nap, semmi, de semmi szüksége a szervezetednek ennyi időt táplálék nélkül tölteni.

2016. okt. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 TubiOne válasza:

Az agyam eldobom.

Már a kérdés is ostoba, szerinted egy anorexiás mi a fasztol lakna jól?

Az a lényege hogy degeneralt és ezért nem eszik, ezért nyilván jóllakott.

2016. nov. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

kérdező: mi a f@***sz? ezt a kérdést komolyan feltetted? Fogyni akarsz? mert ne így csináld...-.- ne űzz már belőlünk viccet (habár én már kigyógyultam).

egyébként: nekem bűntudatom volt a jóllakottságtól, szóval: NEM, nem szoktunk jóllakni. kevered a bulimia nervos-val nekik vannak falási epizódjaik... >.<

2016. nov. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!