Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Túl kevés vagy normális?

Túl kevés vagy normális?

Figyelt kérdés
14 éves (január elején leszek 15) vagyok,és 33 kiló. Mindenki azt mondja hogy nagyon vékony vagyok de szeretném több ember véleményét is hallani. Mennyi lenne az ideális kg?
2016. nov. 16. 17:59
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Milyen magas vagy? Lány? Fiú? Kecske? Ló? Hermafrodita?
2016. nov. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

33 kiló?????? Ez bármilyen ember számára túl kevés! Legyél bármekkora magas is!


EGy 8. osztályos lánynak a súlya kb. 50 kiló, ez 160 cm-es magassághoz van, de ha ennél te magasabb vagy, akkor pedig nyilván több kg a normális!


Te most 15 éves vagy!!


Idézek valahonnan, egy lánytól:

"Max 165 centi Ehhez 50-53 kiló ideális"


Tehát te normális súlyú semmiképpen se vagy a 33 kilóddal!

2016. nov. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Lány vagyok,és 160 cm. Sosem voltam valami magas.
2016. nov. 16. 19:33
 4/9 A kérdező kommentje:
Szóval akkor szerintetek most szedjek fel egy 10-15 kilót? :/
2016. nov. 16. 19:34
 5/9 anonim ***** válasza:
Ezek szerint. De, ha neked ekkora problémát okoz, hogy a végére raktál egy szomorú jelet, akkor te ezek szerint nem is akarsz, mert anorexiás vagy, direkt fonnyasztottad le magad csonka kis 33 kilóra 15 éves korodra.
2016. nov. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem okoz problémát,szeretnék meghízni egy kicsit mert elég fárasztó hogy szinte csak a gyerek osztályon van méretem:D meg az egészségem miatt is..csak azt nem tudom miből egyek sokat hogy gyorsan hízzak
2016. nov. 16. 19:40
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell gyorsan híznod, heti 1kg egy jó irány lenne. Egyél reggelit, ebédet, vacsorát, és 2-3 kisebb étkezést is beiktathatnál az életedbe. Ha szeretnéd, meg fogod tudni csinálni! 47kg-val érnéd el a magasságodhoz, életkorodhoz tartozó egészséges súlyhatárt, az lenne a minimum.
2016. nov. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) remélem menni fog. Számolom majd a kalóriákat kalóriabázison hogy minium megegyek 3000kalóriát
2016. nov. 16. 19:54
 9/9 anonim ***** válasza:

Rendben!:)

Egyél sok gyümölcsöt, aszalt gyümölcsöt, mézes dolgokat, rizst, teljes kiőrlésű vagy rozskenyeret, babot, brokkolit, borsót, süss olívaolajon, omlett, és 2l víz.

2016. nov. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!