Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi időbe telne összehozni?

Mennyi időbe telne összehozni?

Figyelt kérdés

Most 172 cm es 62 kg vagyok. Nem vagyok izmos vagy ilyesmi, eleg nagydarab vagyok. Es januártól életmódot szeretnek váltani egészséges táplálkozással es rendszeres edzéssel (heti 6× edzenek).

Igy szeretnek majd kinézni: [link]

Az a kerdes hogy mennyi időbe telne ezt összehozni? Mert gondolom nem egy ket honap. Szvl ugy hany ev? Egy ev alatt ossze lehet hozni?

16L



2016. dec. 22. 12:50
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Tudom h most kene de itt a karácsony meg minden szvl ugyis ennek akkor es ezert gondoltam h januártól meg ez az ujevi fogadalmam. Es amugy van itt elhatározás, mar egyszer vegigcsinaltam, csak par honppal ezelott abbahagytam es visszaterem a normal etkezesemhez mert hullott a hajam es féltem h ettol az egésztől es inkabb abbahagytam de mint kiderült nem azert hullt, es ezert folytatni akarom de mostanra mar karacsony lett es ezert gondoltam h majd januártól. Es szerintem lehetséges. barátnőm is igy nez ki csak o nem ennyire izmos. Es en nem is pontosan igy akarok kinézni, hanem csak ugy magamhoz képest ilyesmit gondoltam, vagyis na erted, h latszik h o kihozta magából a aximumot es en magamhoz eett is igy kiakarom hozni igy gondoltam.:))
2016. dec. 22. 23:53
 12/12 A kérdező kommentje:
*maximumot *kepest
2016. dec. 22. 23:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!