Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek ez így jó lesz?

Szerintetek ez így jó lesz?

Figyelt kérdés

Ha minden nap gyalog megyek iskolába (ez oda-vissza kb. 1,5 óra) és futok heti 5x fél órát és mellette normálisan eszek (nincs fehér kenyér se csoki) akkor fogyhatok? De nem ilyen óriási fogyásra gondoltam. Kb. 5-6 kg-t szeretnék leadni főleg hasból és combból és most 52 kg vagyok és 159 cm.

16/L


2010. máj. 3. 09:10
 1/4 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy ez nem sok, sőt kevés, de ennek nagy része a hasamon van :S
2010. máj. 3. 09:13
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem van értelme belevágnod! Ha hasból szeretnél főleg leadni, akkor csinálj még esténként felüléseket is! Már egy-két hét után jobb lesz a tartásod, és biztos látszik valami eredmény!
2010. máj. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

10.29 gratulálok... ha hasból szeretne leadni, csináljon felülést... mert??? Helyi zsírégetés nem létezik, ezt mindenki tudja aki valaha kezébe vett valami értelmesebb könyvet az emberi szervezet működéséről... A test zsírraktára egy komplex rendszer, olyan, mint egy zacskó víz. Egységesen ürül a zsír mindenhonnan, ha valaki fogy.

Kérdezőnek: Az, hogy nem eszel fehér kenyeret, és csokit, az édeskevés. Nem csak a csokiban van cukor, hanem minden édességben, illetve nem csak a fehér kenyér rossz szénhidrát, hanem pl. a liszt is. Fontos, hogy hányszor és mit eszel egy nap. Panírozott húst sem kéne enni például, mert tele van zsírral amit a sütés közben szív fel. Rengeteg dologra figyelni kell, ha nem így lenne és egyszerű lenne jól kinézni, akkor nem lenne az emberek 70%-a kövér.

2010. máj. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó!Arra nem gondoltál, hogy ha felüléseket csinál, akkor feszesebb lesz a hasa, jobb lesz a tartása, és kisebbnek látszik ezáltal a pocak?
2010. máj. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!