Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha vannak 0 kalóriás italok,...

Ha vannak 0 kalóriás italok, miért nincsenek 0 kalóriás ételek?

Figyelt kérdés

Na jó, nem épp 0 kalóriás, de pl. miért nem tudnak olyan csokit árulni, amiben csak 20 kalória legyen vagy ilyesmi ?

Csak azért kérdem, mert ha a kólával ezt megtudják csinálni akkor mással miért nem ? ...


2010. máj. 4. 14:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%
kinder csokinak darabjába csak 70 kcal van.de amúgy a no cukor kóla meg édesítővel van tele.ugyan mindegy hogy cukor,vagy édesítő.
2010. máj. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem no cukor, picikém, mert 0,3 kalória van 100 mililiterében, úgy hogy ..... :-)
2010. máj. 4. 14:14
 3/13 A kérdező kommentje:
Mármint nem csak annyi, hogy ' no cukor ', az édesitő teljesen megváltoztatja az értékét
2010. máj. 4. 14:15
 4/13 anonim ***** válasza:
Hűű, szerintem neked agyadra ment a fogyókúra. Milyen ellenszenves stílusod van...
2010. máj. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Kicsit fáradt vagyok, bocsi.....meg igazából tényleg igazad van ami a stilusomat illeti, nem tudom mi van velem mostanában, na m1
2010. máj. 4. 14:33
 6/13 anonim válasza:
Ha nem lenne energia abba a kajába amit megeszel akkor meghalnál egy idő után. Szóval ezért nincsenek 0 kalóriás ételek.
2010. máj. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem azért, mert a kóla folyékony, vagyis elég a víz + szénsav + mindenféle színezék és aroma, és kész is a nullaklóriás ital. Na de étel, az bonyolultabb, mert mitől étel valami? Hát hogy valamennyire szilárd. Na ezt a szilárdságot nem lehet elérni, csak ha beleraksz valamit, ami szilárd. Márpedig ami szilárd, az mondjuk szénhidrát vagy fehérje, vagy keményítő, vagy zsír, ezekben meg van kalória ugyebár. Csak akkor lehetne nullkalóriás szilárd ételt előállítani, ha olyan anyagból lenne, amit nem tudsz megemészteni. De az meg műanyag lenne, ami ehetetlen, de ha olyat eszel, ami nem emészthető, akkor megbetegedsz tőle, mert például bélcsavarodást kapsz. Na ezért nincs nullkalóriás étel.
2010. máj. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
78%
viszont van egy csomó étel amiben nincs sok kalória és egészséges is. pl zöldségek. amúgy meg ha veszel zabkorpát, rozslisztet és édesítőt használsz tudsz készíteni olyan ételeket amik nem annyira hízlalók.. csikiból pedig ha étcsokit eszel (és nem táblaszám) akkor az még egészséges is.
2010. máj. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
bocsánat elírtam, nem csikiból hanem csokiból..
2010. máj. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Fogalmazzunk pontosabban, a zöldségekben is sok kalória van, csak nem tudjuk megemészteni. Ez olyan dolog, hogy a ló füvön is elél, de emberként ez okozna egy kis gondot. Szóval kalória mindenben van, csak nem feltétlenül elérhető.


Ebből következik, hogy van effektíve 0 kalóriás étel, amit nem tudsz megemészteni. Namost nem tudom, hogy pl a kartondoboz, vagy a fakéreg rágcsálástól te mért éreznéd magad jobban a fogyókúra során, de a lehetőség adott...

2010. máj. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!