Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Jó-e ha a következők szerint...

Várhegyi Mónika kérdése:

Jó-e ha a következők szerint edzek és eszek?

Figyelt kérdés

Heti 6x reggel éhgyomorra 1 óra közepesen-nehéz zumba és heti 3x 50-60 perc erősítő edzést (súllyal) csinálok.A reggeli torna után kb. 30 perccel eszek 5-6 dkg műzlit (zab, rozs, árpa, magok, szárított gyümölcs darabokkal) édesítőszerel, ebédre valami főtt étel (fél tányér, mert nem tudok többet enni) és vacsorára megint valami főtt étel vagy műzli esetleg be szokott csúszni egy szelet kenyér.

Szeretném megtudni, hogy jó-e így amit csinálok vagy változtassak valamin. Köszöönöm!



2017. jan. 27. 10:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Amit az edzésről írtál, az OK (nyilván csinálhatod akár rosszul is, de erről nincs adat, tegyük fel, hogy rendben van), az étkezésedről viszont nem írtál kb. semmit, csak azt tudom, hogy a reggelid szénhidrát.

Fehérjéről, zöldségről szó nincsen. A főtt étel BÁRMI lehet, lekvárostésztától fehérjedús, tápláló dolgokig. Semmit nem írtál róla, sem összetételt, sem mennyiséget.


Kb. 1,5-2g/feleslegmentes ttkg fehérje s némi zsír a legalapvetőbb, persze egy jó étrendnek még rengeteg mást is kell tartalmaznia. Igen érdemes zöldséget is enni.

2017. jan. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Főtt ételnek azokat szoktam enni, amiket főzők: bableves, rántott hús, tojásleves, húsos palacsinta, húsleves, borsófőzelék csak , hogy egy párat felsoroljak. Tésztaféléket nem nagyon szoktam csinálni, ezekből fél tányérral, vagy 1 darabokat.

Az nem baj, ha egy nap 2x is tornázok 1-1 órát?

2017. jan. 27. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!