Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudok fogyni testmozgás...

Hogyan tudok fogyni testmozgás nélkül? Kinek mi vált be módszerek, táplálkozás, esetleg fogyibogyó?

Figyelt kérdés
Nincs időm mozogni egy 4 hós baba melett.sokszor mèg az otthoni dolgokra sincs időm.Olyan válaszokat kèrek amit kipróbáltatok ès tènyleg vègig csináltátok ès segített.
2017. febr. 5. 10:52
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szia, én eddig 8 kilót fogytam testmozgás nélkül (lustaságból, nem egyéb okokból nem mozogtam, ezért el is keztem mostmár táncórákra járni).

Nekem a tapasztalatom az volt, hogy ha bármit megovnok magamtól, nem bírom három napnál tovább, levert és fáradt leszek. Cukros üdítőket egyáltalán nem ittam soha, így ezzel sem volt gondom. Fontos, hogy az itallal nem vigyünk be kalóriát, az nagyon sokat dob a napi mennyiségen,e zért én ízesítetlen teát iszom. Az ivással pedig kevesebbet is vagyok éhes. Például éhes leszek, emgiszom egy pohár teát és rájövök, hogy csak szomjas voltam.

Az étkezésben ugyanazt ettem, mint eddig, mint a család többi tagja, viszont kevesebbet. Az édességekből csak 1-et (egy szelet süti, torta, 1 kocka csoki), ha éppen volt itthon és megkívántam. A szokásos étkezések mennyiségét pedig csökkentettem. Mindig csak egyszer szedtem, sosem repetáztam és kb feleannyit ettem, mint eddig. Bőven jóllaktam vele és egy hét alatt összeszűkült a gyomrom és ha akartam sem tudtam volna többet enni. Ha pedig napközben éhes lettem, gyümölcsöt vagy zöldséget ettem. Kb ennyi az, ahogy én életmódot váltottam

2017. febr. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Egy kivètelèvel minden választ hasznosnak találtam.
2017. febr. 11. 15:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!