Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha régen sokkal több vékony...

Ha régen sokkal több vékony fiatal volt de most mégis sok felnőtt elvan hizva, akkor aki fiatalon 70-90 kilo azzal mi lesz?

Figyelt kérdés

Régen a fiatalon nagy része vékony meg normál alkatú volt de ahogy meghazasodtak, szültek, idosodtek ugy a 30 as évekre elég sokan eleresztettek magukat.

De ma már a fiatalok közt sok olyan van aki 16 évesen 70-80-90 kg ők is felszednek még 20-30 kilot majd?

Amugy senkit nem akarok sérteni mert sok arányosan csinos molett nő van. De szerintem Anna senki nem örül ha atcsap az alakja kövérbe.


2017. febr. 13. 19:25
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Én soha nem voltam kövér, viszont gyerekként, tiniként és a 20-as éveim elején is molettebb kategóriába tartoztam. Most 30+ vagyok és vékony. Mert megjött az eszem és időben elkezdtem dolgozni azon, hogy egészségesebb legyek. Mert nagyon nem mindegy, hogy mekkora felesleggel lépi át az ember (főleg egy nő) a mágikus 30-at, amikor az öregedés valahogy gyorsabban hagy nyomot.

A különbség annyi, hogy 10 évvel ezelőtt kevésbé volt toleráns a társadalom az elhízással. Nem folyt a csapból is az önelfogadás mantrája. Ezért a mostani, elhízott fiatal korosztály hátránnyal indul. De még így is azt mondom, hogy kb. 50% majd idővel észbe kap. A maradék pedig megmarad a kényelmes tagadásban.

2018. nov. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!