Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeretnék elkezdeni futni, de...

Szeretnék elkezdeni futni, de annyira zavar, hogy mások bámulnak közben. Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
2010. máj. 10. 10:20
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Mivel Én kövér vagyok, ezért még cikibbnek tartom a futást:S
2010. máj. 10. 12:25
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Engem is zavart, egészen addig, amig rá nem jöttem, hogy ha én sétálok a csaldommal, és elmegy előttünk egy futó, én is megnézem.. (persze nem bámulom, csak ránézek), és ilyenkor irigykedek, hogy de jó neki... én is úgy futnék vele. :)


Szóval nem mindenki azért néz, mert nem tetszik neki.. :) Sőt!!! Akindek meg nemtetszik, annak nyasgem és kész :)

2010. máj. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Csak irigykednek,hogy ők otthon nézik a tv és zabálnak.És nincs bennük akkora akarat és kitartás,hogy kimenjenek:-)))

Sz@rd le őket:-)

Te leszel izmos,feszes és csinos ők meg nem.

2010. máj. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Én is problémáztam először. Mondjuk azóta is sötétben futok.:D

Egyébként én pont a sok futó hatására kezdtem el futni, mert eszembe juttatták, hogy óó, nekem is kéne futnom, és ilyen szép testem lenne, mint nekik.:)

2010. máj. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
100%
Utsónak igaza lehet, és még talán az izületeidet sem terheled annyira. Amúgy a Margit-szigeten jót tesz, ha azon a sávon futsz, ami azzal a speciális rugalmasabb anyaggal van lefedve. Legalábbis jobb, mintha mellette futnál a járdán. Illetve még annyi, hogy a zenehallgatással vigyázz, nehogy egyrészt ne vegyél észre kocsit mondjuk, másrészt meg könnyen elszúrhatja a futás ritmusát, ha nem arra figyelsz.
2010. máj. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
49%
ha pl a margitszigetre mész, a futók számára fenntartott területen (a parton) szinte csak futók vannak, akik magukkal vannak elfoglalva :) plusz ha napszemcsit veszel fel, akkor az ad egy biztonságérzetet.. nem tudják ki vagy, nem látják az arcod :)
2010. máj. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!