Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudom már tele van ilyen...

Tudom már tele van ilyen kérdésekkel minden de ilyen választ nem olvastam? .23/L 155/53kg

Figyelt kérdés
Szóval mindjárt 3 hónapja hogy fogyózok ezalatt kb. 50 gramm csokit ehettem vagy még ennyit se. Már nagyon kívánom de úgymond meg szeretném utálni. Tudom ez furán hangzik (csak hogy ne kívánjam ennyire) de nagyon figyelek a kalóriára és úgy gondoltam hogy veszek 1000kcalnak megfelelően csokit és ezeket beosztom étkezésekre. Ez egyfajta csaló nap de mégsem az lenne mert kevesebb a napi kalóriaszükségletemnél a csoki. Persze emelett mindent ugyanúgy csinálok és edzek. Az hogy mennyire leszek éhes az nem feltétlenül probléma mert akkor inkább hízzak egy kgot csak utána ne szenvedjek még a leadandó 5-el. NEM ESZEK AZNAP SEMMI MÁST! Szóval ez nem fogja gátolni vagy megállítani a fogyásom? Esetleg izmot fogok ledobni? (azért gondoltam erre mert már sok helyen olvastam hogy ezután rá sem bírnak nézni a csokira)

2017. márc. 11. 16:57
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Az, hogy pszichés szálak kötnek a csokoládéhoz nem lehetetlen. Ha tényleg ennyire hiányzik akkor építsd be az étrendedbe. Persze nem az olcsó vacak tejcsokoládékra gondolok, egyél jó minőségű magas kakaó tartalmú, alacsony cukor tartalommal bíró csokoládékat. Számold ki a makróidat és például egy héten három napon kalkuláld bele a csokoládét.
2017. márc. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!