Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Elhatározott vagyok hogy...

Elhatározott vagyok hogy elmegyek edzeni, de mivel elég f os az alakom szégyellem magam mások előtt főleg edzés közben mit tudok ez ellen tenni?

Figyelt kérdés

2017. márc. 12. 22:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy elmész, és megint elmész, és egyszer rájössz, hogy kb. senkit sem érdekel az alakod azok közül, akik ott vannak. Elvannak foglalva a saját dolgokkul.
2017. márc. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Hidd el tényleg senkit nem fog érdekelni, én elég elveszett voltam az elején, de bármikor ha segítséget kértem, segítettek. Volt, hogy csak simán odajöttek beszélgetni, hogy mik a céljaim, stb.

Egyszer volt csak egy negatív élményem, hogy épp a futópadon melegítettem be, amikor hallottam h a srác kicsit távolabb tőlem ilyet szól 'ez meg minek van itt, hova akar már fogyni, be se engedném', de igazából csak mosolyogtam rajta, hogy atyaég de buta :D

2017. márc. 13. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Senki nem fog megszòlni. Egy àtlag teremben senki nem tökèletes.
2017. márc. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nem edző terembe megyek hanem edzőparkba
2017. márc. 13. 20:34
 5/6 anonim ***** válasza:
Edzőpark?
2017. márc. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
az!
2017. márc. 14. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!