Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyha három hétig csak...

Hogyha három hétig csak gyümölcsöt meg zöldséget, meg krémlevest, illetve mandulatejet eszem/iszom, fogok fogyni, vagy pedig erőtlen leszek?

Figyelt kérdés

Nem azért eszem így, mert fogyni akarok, hanem, mert fáj a fogam, és pürésített nyers gyümölcsön és főtt zöld zöldségen kívül nem tudok mást enni. Próbáltam májkrémet, de nem ment. Mandulatejet meg azért, mert tejet nem iszom.

Normális esetben eszem mindenféle húst és halat, de most nemhogy rágni, de nagyobb falatokat lenyelni nem tudok.

+ Nem ülőmunkát végzek

+ csak heti egyszer van időm rendesen mozogni, de fogfájással ezt inkább mellőzném


2017. márc. 17. 10:49
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
Fitnesz...
2017. márc. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 A kérdező kommentje:

Én nem nézem le a gyümölcsöket, nagyon szeretem majdnem az összeset (a banánt annyira nem), a fehérjeport az íze miatt zártam ki.

A tojás jó ötlet, köszönöm. Sajtok kizárva, mert az tejtermék.

2017. márc. 17. 12:03
 13/39 A kérdező kommentje:
Ma 11/12, mit értesz azon, hogy fitnesz?
2017. márc. 17. 12:03
 14/39 anonim ***** válasza:
Javítás mert fitnest ipart írtam :)
2017. márc. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
100%

Fehérjepor olyan ízesítésű, amilyet akarsz, rengetegféle van, gyümölcsösek is.


Dokinak mondtad, hogy sürgős ellátás kellene, mivel nem tudsz enni miatta?

2017. márc. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
79%

Márpedig létezik fehérjeszegény vegán étkezés, nem is olyan nehéz összehozni, még elvben hozzáértő sportolóknak is megy, ha nem figyelnek oda (pedig nekik elvileg könnyebb, hisz több kalóriát visznek be, amitől könnyebben összejön a fehérje). Átlagos gyümölcsből pedig csak az tudja összehozni a fehérjét, aki sokezer kcalt éget el naponta. Tudom, a málna jobb, persze az sem komplett aminosavprofilú. S nem mindenki bír főleg cukron élni. De eltértem.


Nos, én egyértelműen tojást ennék, a lágytojást könnyű meginni. Én nem vagyok szívbajos, mindennap iszom nyers tojássárgáját is a kávémban... Energiát pedig főleg könnyű bevinni, a zsír is iható, de sok tojás mellett sok szükség nincs is rá. A tojás roppant tápanyagdús s az egyik legértékesebb fehérje. 3 hét nagy idő, jó lenne ételből fedezni a tápanyagszükséglet zömét...


Persze bármit össze lehet turmixolni, még a puha húsokat is.

2017. márc. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:

"Márpedig létezik fehérjeszegény vegán étkezés, nem is olyan nehéz összehozni, még elvben hozzáértő sportolóknak is megy, ha nem figyelnek oda"


És ez most a saját fejedből pattant ki, vagy valamelyik fitnesz kieg blogján olvastad?

2017. márc. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 A kérdező kommentje:

15/16

Igen, de hiába eperízű vagy banánízű valami, én nem szeretem azt a műízt, ami az ilyen termékeknek van.

Mondtam a dokinak, de kitért a válasz elől, és inkább felírt egy gyulladáscsökkentőt.

2017. márc. 17. 12:39
 19/39 anonim ***** válasza:
0%
Gyumolcsot zabalsz akkor attol csak hizni fogsz. Tele van cukorral. Azert edes... Feherjeport meg nem kostolgatni kell hanem lehuzni. Nem igazan van valasztasod, miert valogatsz? Amugy feherjepor is tud finom lenni, pl biotech sütis. Tejjel nagyon finom. Rakhatod turoba, tejfolbe stb es ugy konnyen lemegy.
2017. márc. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
Talán menj el fogorvoshoz, és utána ehetsz rendes ételt. Ki fogsz tikkadni. 3 hét? Kórházba ne kerülj.
2017. márc. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!