Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyha három hétig csak...

Hogyha három hétig csak gyümölcsöt meg zöldséget, meg krémlevest, illetve mandulatejet eszem/iszom, fogok fogyni, vagy pedig erőtlen leszek?

Figyelt kérdés

Nem azért eszem így, mert fogyni akarok, hanem, mert fáj a fogam, és pürésített nyers gyümölcsön és főtt zöld zöldségen kívül nem tudok mást enni. Próbáltam májkrémet, de nem ment. Mandulatejet meg azért, mert tejet nem iszom.

Normális esetben eszem mindenféle húst és halat, de most nemhogy rágni, de nagyobb falatokat lenyelni nem tudok.

+ Nem ülőmunkát végzek

+ csak heti egyszer van időm rendesen mozogni, de fogfájással ezt inkább mellőzném


2017. márc. 17. 10:49
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
Ha "olvadnak" a kilók az azért van, mert kalória hiányban vagy így a zsírraktáraidból szénhidrátot gyárt a májad... glükoneogenezissel...
2017. márc. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 A kérdező kommentje:

Nem értem, miért kell a gyümölcs mellé a "zabálni" szót odatenni. Enni, csak simán, enni. Miért sátáni dolog a gyümölcs?

Ez a fehérjepor dolog nekem alapvetően bizarr, köszi, hogy ajánljátok, de képtelen vagyok rá, marad a tojás.

Eddig is ettem minden nap gyümölcsöt, csak most kenyér, tészta (meg hús és hal) helyett is gyümölcsöt (és zöldséget) eszem. A tejtermék még mindig nem opció.

Egyébként köszönöm a válaszokat.

2017. márc. 17. 14:14
 33/39 anonim ***** válasza:
71%
A gyümölcs azért lett kikiáltva közellenségnek, mert alapvetően szénhidrát alapú táplálék, és most éppen az a teória/divat, hogy az a bűnös. Nem a túlzabálás, nem a kanapén tespedés, nem a lustaság és kényelem. A gyümölcs.
2017. márc. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 A kérdező kommentje:
De hát a kérdésem nem is arról szól, hogy fogyni akarok. Mert nem is akarok. De értem, köszönöm a választ.
2017. márc. 20. 04:15
 35/39 anonim ***** válasza:
27-es. Vízben oldódó rostok?????????????
2017. márc. 20. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
Igen képzeld van ilyen... pl a banán rostjai... szemben a zabpehely rostjaival...
2017. márc. 20. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
A rostokat maximum a cellulózbontó baktáriumok bontják.
2017. márc. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
hidd ezt... pont erről van szó, hogy nem csak cellulóz alapú rostok vannak, hanem vízben oldódó rostok is... ezek alkotják a gyümölcsök nagy részét...
2017. márc. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
2017. márc. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!