Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mire jó a koplalás?

Mire jó a koplalás?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősöm mosz fogyot rengeteget mert koplalt kb. 4 hónapot, viszont semmi fizikuma nincs, lötyög a bőre és az erőszintje brutálisan aokat esett vissza. Nála azt is meg figyeltem, hogy mikor nagyritkán FPS vagy MOBA játékokat játszunk a reakciöideje se olyán már. Én hozzá képest lasabban fogytam de lejárok edzeni és nem éheztetem magam és mostmár kezdek jobban kinézniml.

2017. ápr. 12. 16:43
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
Semmire nemjo! Latod mihez vezet, legyengul a szervezet es a vegen feladja a szolgalatot.Csinald csak a dietad te jol csinalod,o viszont vissza fog hizni ha elkezd enni ujra.
2017. ápr. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
69%
A koplalás csak azoknak jó akik szeretik magukat kínozni.Semmi értelme sincs egyébként.Megvonja magát az ember a jó dolgoktól
2017. ápr. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
53%
A koplalás a buta embereknek való.
2017. ápr. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Van, akinek bejön, de egyrészt erre születni kell, másrészt jól tudni bírni az éhséget, harmadrészt kevés izommal célszerű kezdeni, mert úgyse marad belőle sok (de ne minimálissal, mert lesz fokozott izomvesztés, a koplalás ilyen)... S fontos még, hogy az adott embernek ne legyen fogalma arról, hogyan kell rendesen csinálni, mert akkor igazán semmi vonzereje nincs a koplalásnak. Ez az én hipotézisem. Ja, olyan koplalásra gondolok, ahol azért nem 2 falat van az étrendben, csak egy kicsit túl kevés s elég a fehérje is. Ha ez se teljesül, az brutális lehet, nem tudom, normális ember miért kínozza magát olyannal.

Sokkal jobb módszerek vannak, csak meg kell találni őket, ez nem mindenkinek egyszerű. Van, aki könnyebben koplal, mint egyszerűen kis deficitben eszik, mert mindkét esetben hasonlóan éhezik, csak az első nem tart olyan sokáig (ha számoljuk azt az időt, amikor karcsún vigyázni kell, akár évekig, akkor már de). Persze megvan a hátránya akkor is, de van, aki bevállalja. A legtöbbeknek nem jön be.


Maximum extrém kövérségnél értem meg, hogy valaki gyorsan akar fogyni, mert az életéről van szó, de ott meg alapból akkora a kalóriaigény, hogy nem nehéz egészséges deficitet összehozni... Szóval nekem ez ilyen kétségbeesett vagy lusta, igen kockázatos megoldás.

2017. ápr. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Norman Bates ***** válasza:

En kb egy hete kezdtem fogyozni, szamolom a kaloriakat meg mozgok, de ket nap utan mar egyaltalan nem voltam ehes. Nem azert mert eheznek, hanem siman kizarom a feherkisztet meg a cukrot.

Szerintem az lenne a megoldas, ha az emberek rendesen tajekozodnanak, hus, tojas, tejtermekek, rengeteg zoldseg gyumolcs es igy is jol lehet lakni alacsony kaloriabol.

2017. ápr. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Tejtermékekkel diétázni? Pfúúúú.... Pont, ami a legjobban vizesít. Na jó, sziasztok.
2017. ápr. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Norman Bates ***** válasza:

Nem dietazni, hanem eletmodot valtani...

Reggelire tojas saj zoldseg, delutan esetleg natur joghurt, nem hiszem, hogy ez akkora problema lenne.

2017. ápr. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Norman Bates ***** válasza:
Pont az a lenyeg, hogy legyen megfelelo feherje bevitel es ne izombol fogyjunk.
2017. ápr. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!