Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Akik koplaltak már, mit ittak?

Akik koplaltak már, mit ittak?

Figyelt kérdés
Csak vizet,vagy esetleg teát,cola zerot? Meddig bírtad és mennyit fogytál vele? Nem szedültél,hogy volt erőd?

2017. máj. 15. 21:44
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
73%
Attol semennyit se lehet fogyni ha csak a folyadek minosegen valtoztatsz.Amugy 8honapja csakis kizarolag vizet iszok.
2017. máj. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

elso#

koplalassal ment le 11kg

2017. máj. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is pont annyi ment le utolsó :D én 2 hétig bírtam xD

Eléggé le voltam/vagyok gyengülve e miatt. Vizet ittam...

De már nem koplalok (csak kipróbáltam) és sztm. Tök hülyeség,az élet nem azért van,hogy sanyargassuk magunkat! :D

Vannak más fogyási módszerek is!

2017. máj. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Miiii 2 het alatt lement 11kg???
2017. máj. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim válasza:
78%
Csak vizet ittam, négy nap után feladtam. Öt kiló ment le hirtelen, majd jött is vissza nem sokra rá. Hülyeség volt, többet nem csinálom.
2017. máj. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim válasza:
69%
Depresszió miatt 7 hetet.. Kávén és vízen éltem,míg egy hajnalban olyan remegés kapott el,hogy ennem kellett...Furcsa állapot volt az biztos.Kb. 18-20 kg ment le.. 15kg már visszajött,de még mindig remegek. Eröm?Dehogy volt! Az ájulás szélén voltam mindig.
2017. máj. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
55%

Vizet, kávét. Ettem is mellette valamennyit, mert nem otthon voltam, és erőtlen voltam, mint a lepkefing.


Összességében 10 kilót híztam, mert 72-ről mentem le 60-ra, aztán egy év múlva 20kg-val voltam több.

2017. máj. 16. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
En koplalassal 5honap alatt 15kilot fogytam. Tobb,mint egy evig. nem jött vissza semmi. Csak most par hete elkezdtem zabalni,olyan dolgokat ,amiket ezer eve nem ettem,csak még gyerekkoromban cukros szenhidratbombakat,rengeteg cukros müzlit,jegkremet,édességet.. És most hiztam 2-3kilót emiatt.
2017. máj. 16. 08:12
 9/23 A kérdező kommentje:
Mindig is csak asvanyvizet ittam,de ha koplal az ember,se nem ehet csak izetlen vizet iszik. Azert gondoltam,h elkezdek cola zerot inni,az legalabb finom es annyi jo erzes legyen legalabb. Ezert kerdezem,h ti miket ittatok? Ilyeneket megengedtetek magatokak,h cola zero v tea?
2017. máj. 16. 08:14
 10/23 anonim ***** válasza:
34%
Igyad csak a Cola zérót a koplalás mellé, aztán mire újra megbízol majd (mert még fogsz), addigra a fogad is kihullik...
2017. máj. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!