Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha minden nap edzek fenékre...

Ha minden nap edzek fenékre szeptemberre meglátszódhat?

Figyelt kérdés
Anorexiás voltam, nagyon lefogytam és olyan deszka vagyok, hogy az hihetetlen :/ eddig is edzettem fenékre, de most elkezdenék egy aktívabb tornát. Lehet eredménye szeptemberre, ha minden nap csinálom?

2017. júl. 13. 14:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
2 hónap kemény munka nagyon látványos lehet
2017. júl. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha minden nap csinálod, nem fog tudni a farizmod regenerálódni. Mindenképp kellenek szünetek is. Inkább csináld ritkábban, de akkor intenzívebben. De ha a kaja meg minden megfelel, akkor lehet szeptemberig elérni látható eredményeket.
2017. júl. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szóval szerintem hetente úgy max 3 ami még belefér.
2017. júl. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Függ attól, hogy miből áll a fenékedzésed. De 3 elég, és fontos hogy megfelelő mennyiségű es minőségű kaját egyel
2017. júl. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Milyen kaja a megfelelő?

Azért gondoltam minden nap, mert ez azért nem olyan fél órás edzés XD három gyakorlat mindkét oldalra. De ha ez kevés még lehet csinálok pluszban mondjuk még két gyakorlatot

2017. júl. 13. 16:03
 6/10 anonim ***** válasza:
Mi az a 3 gyakorlat?
2017. júl. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

nekem is kis fenekem van, de annyi melóval lenne nagyobb, hogy hagyom a francba..

a futóatlétáknak, és más hasonló sportágakban versenyzőknek a segge nem két hónap, hanem két-három-négy év alatt lett olyan, hogy megnézik..


ha deszka vagy(ami nem baj, sőt...) akkor ne erőltesd, mert a szervezeted rosszul reagálhat. éld az életed csak úgy normálisan..


amúgy bármit csinálsz, nem lesz (lárványos)eredménye szeptemberre..talán jövő szeptemberre...talán..

2017. júl. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Az a lényeg, hogy a 7 válaszolót ne vedd figyelembe.
2017. júl. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Taoasztalatom szerint a legtobb futonak pont, hogy lapos a segge. Ismerek olyat is, akinek nagyon szep, kerek, de eleg ritka koztuk...
2017. júl. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Simán! De akkor izomépítő étrend kell ( fehérjedús)! Máskülönben nem lesz "alapanyag" amiből épülhetsz. És ne minden nap, az izmoknak kell idő a regenerálódásra. Sok sikert!
2017. júl. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!