Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek tényleg baj van...

Szerintetek tényleg baj van velem? Vélemény? (Több lent)

Figyelt kérdés

Mostanában fogyókúrázni kezdtem 172cm vagyok és 50 kiló, tudom hogy ez kevésnek tűnik, de én nem tetszek magamnak így és fogyni szeretnék.Sok ember mondta már hogy szerinte testkép zavaros vagyok. Szerintetek ez igaz?

( Igazából tennék ki képet, de félek hogy megtalál egy ismerős:D De privátba küldök képet ha kértek , és akkor tudtok véleményt mondani.)



2017. júl. 18. 18:49
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
53%
nem vagy kover csak alaktalan/formatlan. fogj meg par sulyzot es edzel normalisan plusz a makokrokat nezd.
2017. júl. 19. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
kéne az a kép
2017. júl. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Küldj képet. Az én tippem, hogy "skinny fat" vagy, tehát alapvetően vékony, de inkább zsíros, mint izmos/formás.
2017. júl. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
53%

Igen, valóban nem vagy anorexiás, kicsit sem.


Nem baj, fogyjál csak, a kórházban majd visszahizlalnak, ha odakerüsz - vagy előbb pusztulsz bele a betegségedbe.

2017. júl. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Küldj képet.
2017. aug. 20. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Képet küldj :)
2017. aug. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!