Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért mondják, hogy nem lehet...

Miért mondják, hogy nem lehet koplalással fogyni? Lehet!

Figyelt kérdés

Szóval mindenhol ezt olvasom. Mikor én kb 10 éve 64 kg voltam, és egy hónap alatt lefogytam 52-re.

Elárulom mindenkinek, nem voltam összeesve. Jól néztem ki.

És nem jött vissza....

Azóta eltelt majdnem 10 év és most kicsit meghíztam, lettem 59. De amúgy 55 vagyok általában.

Soha nem voltam azóta sem 64 kiló vagy több.

Szóval hülyeség az egész amiket mondanak.


2017. júl. 24. 12:22
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
És feldobna 1 képet magáról, állítom a lekoplalt izmok miatt pl a lába úgy néz ki,mint a gyroszosnál a tömb, amiről a húst vágják. :D
2017. júl. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Rakjak ki kepet?
2017. júl. 24. 16:24
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig leírom, hogy tartós koplalással mindenki lefogy - persze rossz, egészségtelen módszer, de fogfyni fogy. S csak az hízza vissza, aki többletben eszik. Ezek egyszerű tények.

S természetesen inkább zsír megy le, persze izom is. Akinek eleve kevés izma van, annak kevesebb vesztenivalója van, kivéve, ha extrém kevés izommal kezdi, mert akkor bele is halhat az izomvesztésbe (bár lehet, hogy előbb kerül kórházba és menthető, nem értek hozzá). Egy izmos embernek durván darálja az izmait a koplalás s határozottan rosszat tesz a kinézetének.

2017. júl. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
52%

#10: Csak az étkezést változtatva nem megy, de a mozgás csodákra képes. Napok alatt is lehet kilókat fogyni zsírból és izomból, napi -10000 kcalnál kénytelen ezt tenni a test s van, aki nem esik össze ilyen extrém szinten sem. Az persze kemény ember, de a kérdező azért szolidabban nyomja, azt már sokkal többen bírják, ha pl. én fel is adnám a 2. napon :)


Ha a kérdező nem mozgott, akkor vagy világrekordközeli anyagcseréje van, vagy víz és salakanyag is ment le rendesen (bár még ez utóbbit beleszámítva is sok a fogyás mozgás nélkül). Úgyhogy szerintem mozgott is.

2017. júl. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Napi -10000 kcal?? :D Ezt mégis hogy hozod össze? Vezesd már le légyszi az elméletet.

Mert,hogy egy maratonnal az ő testsúlyával körülbelül 5.300 kcal-t égetne el+ mondjuk még + 1350 az alapanyagcseréje.

Ez így összesen -6650 kcal úgy,hogy nem evett semmit. (ez már eleve fizikai képtelenség)


Extrém koplalásnál az első pár napban/1-2 hétben kimegy az összes felesleges víz és salakanyag és némi izom ami megdobhatja a fogyás kilóinak számát (legyen mondjuk ez így összesen 5 kg),de utána már csak a matek játszik.

Egy kg zsír -7000 kcal (sokak szerint 9000) úgyhogy ajánlom a kérdezőnek,hogy kicsit járjon utána az emebri test működésének vagy jelentkezzen laborba alanynak mert egy biológiai csoda.

2017. júl. 25. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Rakjál ki képet
2017. júl. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

[link]


most ilyen. 58 kg. éppen fogyásban vagyok, mert a nyáron elengedtem magam :)

2017. júl. 25. 12:11
 18/23 A kérdező kommentje:
Én akkoriban valóban lefogytam 12 kilót. Lehet hogy nem egy hónap alatt, hanem 6 hét volt nem emlékszem, de nem sok idő. Valamivel többet mozogtam, amikor tudtam, akkor gyalog mentem. Nem buszoztam. De direktbe nem sportoltam. Izmos sosem voltam és nem is akarok az lenni. Inkább nőies :)
2017. júl. 25. 12:12
 19/23 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy jók a génjeid.
2017. júl. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Lehet, csak 1. nem a legegészségesebb, 2. nem a legkellemesebb.

(És nem, az, hogy nem a legegészségesebb, nem azt jelenti, hogy egyből halálos beteg leszel.)

2017. júl. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!