Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért mondják, hogy nem lehet...

Miért mondják, hogy nem lehet koplalással fogyni? Lehet!

Figyelt kérdés

Szóval mindenhol ezt olvasom. Mikor én kb 10 éve 64 kg voltam, és egy hónap alatt lefogytam 52-re.

Elárulom mindenkinek, nem voltam összeesve. Jól néztem ki.

És nem jött vissza....

Azóta eltelt majdnem 10 év és most kicsit meghíztam, lettem 59. De amúgy 55 vagyok általában.

Soha nem voltam azóta sem 64 kiló vagy több.

Szóval hülyeség az egész amiket mondanak.


2017. júl. 24. 12:22
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__8..


Akkor ez a kérdés is te voltál.

Hogyha valóban le tudsz fogyni 4-6 hét alatt 12 kg-ot akkor miért kérdezted mások véleményét?

Vagy esetleg rájöttél,hogy nagyon nem egészséges amit csináltál?

2017. júl. 26. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

ez a kép már sok helyen látható..gyanítom nem is a kérdező a fotoalany.


amúgy nagy kár, hogy erőlteti a hülyeségét. A szervezete így megy tönkre.

2017. júl. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
43%
Én volt hogy 400 kalóriát ettem naponta és egész szép hasam lett ettől. Énis gyorsan akartam és énis le tudtam vele fogyni ahogy te is lefogsz/letudtál. Mindenki csak a legrosszabbat képzeli bele a dolgokba. És mivan akkor ha a fogyokúra után tudja tartani a leküzdött súlyát? Nem mindenki egy mindenevő malac aki ahogy végetert a koplalás neki esik a nutellanak valamint a csokisabbnál csokisabb tortáknak. Ezzel én legalábbis megtanultam hogy ha éppen megkívánok valamilyen édességet nem rohanok a boltba es veszem meg a legnagyobb kiszerelést majd befalom. Hanem tudom hogy vagy unatkozok vagy szomjas vagyok vagy éhes de akkor ugye az ember nem édességre éhes hanem el lehet múlatni az étvágyat 1 almával is főleg ha a koplalás alatt úgyis összeszűkült a gyomrunk. Nem valami jó erzes amikor valaki keményen belemerül a választott diétába majd itt azt olvassa hogy ugyanilyen lesz pár hét múlva úgyhogy mekkora egy gyökér. Van ember a földön (akár hiszitek akár nem) aki letudott ezzel szépen fogyni és azóta is tartja. Egyébként minden elismerésem nekem sokszor nehéz volt az elejen nem enni de végül nekem is sikerült keves evéssel lefogyni. Azóta eltel nem kevés idő most rajtam is van egy kis felesleg és nem félek ujra a koplalásba belekezdeni mert tudom hogy nem hízom vissza és nemis fogok tőle összeesni. Viszont akik mégis betegek lesznek tőle azok tenyleg ne csinálják. Nem vagyunk egyformák!!!
2017. aug. 5. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!