Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez a diéta jó? Mikor fog...

Ez a diéta jó? Mikor fog látszani?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Diétát kezdtem 2 napja. 1500kcal kb(most kicsit több mert napi 10 órában végzek egész nap állós-sétálós melót)a napi étrendem 50-50kalória kilengéssel.

Napi majdnem 2g fehérje/tskg

Napi 1.25g szénhidrát/tskg

Napi szinten 1óra biciklizés,súlyzózás heti 3-4 alkalommal.

Fehérje csirkemelbőll,pulykamellből

Szénhidrát zabpehelyből,teljes kiőrlésű kenyérből,zsemléből meg nagyon sok zöldségből.

Adataim:187cm,82 kg(kb 3-4kg zsír van rajtam)

Mennyi idő múlva lesz látható eredménye ennek a diétának csalás nélkül?Vagy egyáltalán jó ez a diéta?



2017. aug. 4. 17:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Jól hangzik. Ki tudja, mikor látszik meg? Azt sem tudom, mekkora a kalóriadeficited, de pl. én 10 kiló fogyást sem vettem észre magamon, mindenki más pedig igen...

Ha csak 3-4 kiló a felesleg, az elég hamar meg fog látszani s a teljes fogyásod sem tart valami sokáig, de hogy 1 hónap vagy kettő, nem tudhatom.

2017. aug. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!😊További válaszokat is várok.
2017. aug. 4. 18:42
 3/3 anonim ***** válasza:
Bocsi megkérdezhetem, fiú vagy e vagy lány?:D
2017. aug. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!