Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Elkezdtem edzeni. Miket...

Stewartnagybácsi kérdése:

Elkezdtem edzeni. Miket kellene ennem, innom?

Figyelt kérdés

Nagyon nem bírom ezt a kiszámolós dolgot, valahogy nem tudom elképzelni hogy a boltban minden egyes termek vasarlasa elott megnezem hogy mennyi szenhidrat stb. van benne. Mit kellene innom illetve ennem az edzesi idoszakom alatt? Én halra, és csirkére gondoltam, de nem tudom hogy ezeket hogyan keszitsem el ugy hogy jo legyen. Innivalot pedig nem tudom mit igyak, a vizet nagyon nem szeretem, de az izesitettet megiszom.

Előre is nagyon szepen koszonom a valaszokat.



2017. aug. 19. 01:27
 1/2 anonim válasza:

Gatorade nagyon finom es hidratalo talan meg a viznel is jobb tele van asvanyi anyagokkal masnapossagkor isteni(najo ez nem ide jön)

Amugy meg sok zoldseg gyumolcs rizs hal csirke ennyi. Ebbol aztan amit akarsz millio level van zoldseggel csirkehussal halkonzerv vegtelen es kajat is csinlhadsz akarmit csak legyen benne zoldseg es hus

2017. aug. 19. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!
2017. aug. 19. 12:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!