Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Olcsó, egészséges ebéd?

Olcsó, egészséges ebéd?

Figyelt kérdés
A salátákon meg a csirkemellen kívűl...:D

2017. aug. 19. 07:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Igazabol barmi lehet "egeszseges" vagy inkabb,amivel nem leped tul a kaloriaidat azt ehetsz.En pl rakott krumplit szoktam,egy adagot kijon 550kcalbol.Vagy pedig borsofozeleket vagy babfozelekeg csinalok,melle egy kis hus.De magaban is finom,ha jon van izesitve.
2017. aug. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Rántotta, ha egyszerű akarok lenni. Heti párszor tuti ez az ebédem egyik fogása, roppant változatosan elkészíthető étel.

Vagy zöldségétel, húsos ételek (a csirkemell nekem a drága dolgok közé tartozik, a többi része finomabb, laktatóbb és olcsóbb, bár én nem eszem csirkét). Millió lehetőség van.

2017. aug. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Csirkefarhátból húsleves sok zöldséggel, aztán egy adag csirkemáj párolt borsóval és rizzsel.
2017. aug. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Én általában gyros húst csinálok magamnak itthon kevés kókuszolajon és azt teljeskiőrlésű pitába/tortillába teszem paradicsommal, ubival.

Amúgy bármit eltudsz késziteni egészségesen csak játszani kell az összetevőkkel. Én pl paradicsomos töltött paprikát készitettem multkor zsírszegény darált pulykahusiból, bulgurból rizs helyett és nem cukorral, hanem édesitővel, a rántást is meg lehet oldani zablisztből vagy rozslisztből esetleg.

Fasírt golyók sütőben sütve, esetleg rántott husi szintén sütőben, így nem vesz fel feleslegesen zsiradékot, és szintén zablisztes panírban megforgatva kétlem, hogy nagyon egészségtelen lenne.

Továbbá tonhal saláta, vagy reszelt/spirálozott cukkini általad készitett bolognai mártással, ami szintén megoldható pár hozzávalóból és nem kell hozzá az az adalékanyagokból álló kész bolognai mártás, ami gondolom tele van sóval. :)

2017. aug. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!