Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Kövér lettem

Mit tegyek? Kövér lettem

Figyelt kérdés

Tudtok olyan hatasos gyors latvanyos modszert amivel letudok fogyni hasrol es combrol? Inkabb a mozgasra hajlok mert a kajalast nem nagyon tudom elengedni , de mindenre hajlando vagyok azert hogy sovanyabb legyek

Segitsegeket nagyon megkoszonnem



2017. aug. 21. 00:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Ne akarj gyors módszert, ha már elnézted, hogy lassan meghízol. Ha az étkezéseden nem akarsz változtatni, örülj, ha valaha lefogysz, bár ha képes vagy sok edzésre anélkül, hogy túledd magad, mehet az is, persze azt nem hagyhatod abba.


Kalóriadeficitben kell enned. Az étrend az alap, mert szinte nincs az a mozgás, amit ne lehetne ellensúlyozni evéssel. Az egészséged miatt is jó, ha rendben van az étrended. Nem tudom, mire gondolsz, hogy nem tudod elengedni a kajálást. Nyilván viszonylag sokat és jókat ehetsz fogyáskor, ezzel nincs gond, csak a mennyiséggel nem szállhatsz el s persze az összetétel sem mellékes, ha érdekel az egészséged, közérzeted, energiaszinted.


Adatokat azért írhatnál, nem tudunk rólad semmit, ahogy az étrendedről sem. Nagy feleslegnél pl. nem jó a futás...

2017. aug. 21. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igazabol magamszemeben lettem kover ugyanis kicsi korom ota folyamatosan sportoltam es a testsulyommal soha nem volt gondom sot meg azt mondtak hogy hiznom kellene de akarmennyit ettem nem tudtam

Azonban egy fel eve abba kellett hagynom a sportot mert elkaptam egy nagyon csunya betegseget ami miatt 4honapig mozdulni nem birtam aztan pedig a szivemet vizsgaltak

Es igy hiztam meg

Kicsit tuloztam az elejen , nem olyan nagyon drasztikus a helyzet csak az en szememben ahhoz kepest amilyen voltam

172 cm es 68 kilo vagyok

2017. aug. 21. 00:17
 3/3 anonim ***** válasza:
Mozgástól még több kajálást fogsz kívánni, amit nem bírsz elengedni... úgyhogy muszáj ezzel az oldallal is kezdeni valamit.
2017. aug. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!