Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen ez a napi étrend?

Milyen ez a napi étrend?

Figyelt kérdés

Elsősorban nem fogyózom, mert kismama vagyok, de vigyáznom kell a súlyomra.

Szóval ezt ettem

R: 1 májkrémes kifli.

T: 1 körte

E: 1 normál adag bableves csipetke nélkül, 1 darab töltött paprika, kevés főtt burgonyával.

U: 1 körte, 1 alma

V: 10 dkg mozarella sajt, egy vékony szelet trappista, retekkel, újhagymával, 1 szelet teljeskiörlésű toast kenyér vajjal. 2 dl tej.


2010. máj. 26. 11:33
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
2010. máj. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
13.49 A neten mindent megtalálsz ha meg akarod tanulni, hogyan működik az emberi szervezet... Nem kellenek feltétlenül egyetemi előadások a tudás elsajátításához. Ha beírod a google-ba, hogy fehérjék, vagy szénhidrátok, zsírok, telítettlen zsírsavak, telített zsírsavak, anyagcsere sebesség, inzulin, Glikémiás index, aerob mozgás, anaerob mozgás, akkor máris rengeteget fogsz tudni!
2010. máj. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:

No sikerült végigolvasni, csak néhány dologhoz szólnék hozzá.

12 órás műszakban dolgozom, és tudok 3 óránként 5 percet szakítani arra, hogy egyek. Amíg más elmegy cigiszünetre, addig én eszek egyet. Ez nem kifogás.

Amióta odafigyelek az étkezésre, megszűntek az anyagi problémáim. Az hogy előre megveszek mindent amit enni fogok (csirke/rizs/zöldség/zabpehely/túró stb.) napi szinten kb. 1100 Ft-ra jön ki. Ez előtt lecsúszott a hamburger a gyros, az üdítő, a péksütemény...nem számolom ki, de a többszöröséről beszélünk.

2010. máj. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
22.14 Végre valaki nem kifogásokat keres... BRAVO
2010. máj. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
Könnyű azt mondani, h. nem kifogásokat keres.De elég nehéz eldönteni h. mi az ami tényleg egészséges, ha mindenki mást mond.Valaki azt mondja nem egészséges a tej valaki azt h. igen(és itt orvosok is vannak akik azt mondják h. egészséges, szóval erre sem lehet alapozni)Rengeteg dietetikus videot néztem meg és van aki azt mondja ez egészséges, ez nem, a másik meg fordítva.Eszek teljeskiőrlésű dolgokat,de abban sem tudom h. minden egészséges-e mert az zletekben sok fajtát6 lehet kapni, előre csomagolt és olyan ami 1-2 nap alatt lejár.Édességre is van aki azt mondja egészséges mert van benne ez-az(persze csak a jó minőségű) és van aki tiltja.Szóval most akkor ennyi infóból hogyan döntsem el h. kinek van igaza.
2010. máj. 28. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!